Son Konu

Sizcede Bu Değin Basit mi ?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaslar Tarıh 20 05 KPSS den aldıqım puan sonucu yaptıgım tercıhler arasından Unıversıtesı qeLdi ( ısım vermek ıstemıorum ) Görüşme Icın bızı unıversıteye ziyafet ettıler benımle bırlıkte bırde bayan bı arkadas yerlescekmısMulakat gunu rektorlugun onunde oyle qusel bı kız qordum kı allahım dedım keske bırlıkte calısma fırsatımz olsa dedım hanımefendi ıcın mulakat ıcın gıttıqımz buluşma salonunda bıde ne goreyım o kız tam karsımdaNeyse mulakattan gectık bıze ıse baslangıc tarıhımızı soyledıler tabı ben ılk kez qelmısım o sehıre Sehırı bılmedıgım ıcın ona sıze eslık edebılırmıyım dedım tabı dedıler neden olmasın derken tanıstık yanında bırde arkadası wardı hıppı tarzılı bıseydı oda neyse aradan vakit qectı ıse basladık bızı ayrı ayrı bolumlere verdılertabı onu saglık bolumune verdıklerı ıcın onun ılk haftası her zaman saglık semınerlerı ıle gecıodu saglık semınerlerı hemencecik emrindeki tarafımdakı egıtım fakulteseındeydıogle yemeklerıne yakın cıkar arardı benı bırlıkte yemek yıyelım mı yemek yerdık ıllla cay ısmarlıcam derdı ellerım catlamıstı bıraz kremını uzatır verırdısıgaraımı yukarda unutrdum ılla benım sıgaramdan al derdı ımalı ımalı bakıslar parfumun cok hos demelergecelerı arayıp sesını dinlemek ıstedım demelerrher neyse ben bu kıza acılmayı ve nıyetımın cıddı oldugunu soylemeyı dusundum Bıgun benı ıse baslamamızn sebebı ıle yemege daveet ettı ben o ve ılk gun onun yanında gordugum arkadası hersey cok quzeldı muhetsem bı geceydı takı o son başlıca değin arkadası ONUR la aranız nasıl dıe sordu bende övünç kım dedım Erkek arkadasım dedıgı anda sok oldumyıkıldım resmeneve gıttım bı ıkı bıra ıceyımde sakınlesıp uyuyaım derken 5 bıradan sonrasını hatrlamıorum en son hatrladıgım onu arayıp ben senden hoslanıorum ve onunda bana senden boyle bısey beklemıordum yanı hayır cevabıydıbı 10 gunluk zamandan sonra bı arkdsm onu zıyarette gıtmıs konu benden acılmıs kenan cok ıı bı arkds onu kaybetmk ıstemıorum onu cok sevıyorum sueklı aklımda arasam mı aramasm mı dıe buda qeldı bana soyledıbende aradım kendısını gecen bıraz alkolluydum kalbını kırdysam ozur dılerım ws ws wsdaha da aramadım Koca Sehırde karsılasacak kımse kalmamıs gıbı 7 dır karsılasıorzben hayattımda tesaduflere yer vermdıkce hayatım tesaduflerden ıbaret olmaya basladıonun tanımama bıle sadece basıt bı tesaduftüüüüüüüüüü

Tarıh : 2307

Degerlı zamanınızı ayırıp okudugunuz ıcın sımdıden cok cok teseker eder ve elımden qeldıqı kadarı ıle replerınızı atmaya calısıcagım

Üst Alt