Son Konu

çok aşığım yardım istiyorum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
lise 2 öğrencisiyim daha aşağı dönemde bir kızı beğeniyordum sonradan birgün tesadüfen blackberry messenger dan birinin pin'i geldi ve ekledim beğendiğim kız olduğunu farkettim birkaç gün sonradan okuldan birşeyler sorma bahanesiyle muhabbet kuriyim dedim kız yazdıklarıma öncelikle 15 dk sonradan da 3 saat geç yanıt verince bidaha konuşmadım12 haftadır kesişiyoruz sınıflarımız yanyana ve bizim sınıfın kapısından geçerden birgün arkadaşlarına beni göstermek istedi sanırım(kapıdan geçerken bak orda biçiminde bir ses duydum o yüzden), fazla değişik birisi ve o çook güzel bugün onu tanıyamamış gibi yaparak muhabbet düzenlemek istedim (miyop olduğum için) 10 dakika değin başta bahsettiğim blackberry messengerdan sohbet ettik yazdı ve 5 saattir yanıt atmadı ben ona çok aşığım bugün sevgilisi olmadığını öğrendim kantinde bahçede gezerken kızla bakışıyoruz ama konuşurken yüz vermiyor asistan olursanız sevinirim bugün ilk kere bir kız için ağladım

Anekdot:1 yıldır herhangi bir sebepten ağladığımı hatırlamıyorum

birazcık kendimden bahsediyim:
normalde çok sosyal bi kişiyimdir okulda gördüğüm her insanla muhabbet etmişliğim vardır sadece biraz kiloluyum oda vücud geliştirme ile uğraştığım için vücudum beğenilmeyecek kadar kötü değil hem saçlarım kahve sarı karışımı gözlerimde esmerleştiğimde mavi olan normalde yeşil olan öbür bi göz rengi

kızdan bahsediyim:
kumral kahverengi gözlü çok güçsüz ve çook hoş 9 sınıf olmasına rağmen okulun birincil haftası 11 sınıflardan popiler bir çocukla 1 hafta çıkmış şuan sevgilisi yok birazcık burnu kalkık bir alıcı

ben bu kızla samimiyeti koymak için ne yapmalıyım ? onunla gerçek anlamda sevgili edinmek için ne yapmalıyım amacım cinsel ilişki yok onun aşkını kalbini istiyorum ederseniz size minnettar olurum

Üst Alt