Son Konu

Crysis Warhead Grafik Sorunu Yaşıyorum Yardım

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar eskiden Nvidia Xpertvision 8500Gt Ekran Kartım vardı Crysis Warhead'ı yükledim çalıştı yanlız benim monitörüm 22olduğu için 1680x1050 ayarlıyorum aşırı şekilde donuyordu bu yüzden sinir oldum gittim Nvidia Zotac 9800GtAmp DDR3 512 Mb 256 Bit Ekrant Kartı aldım şimdi asıl sorun bundan sonra;

Crysis Warhead oyunun yükledim girdim otomatik sisteme göre tarattırdım ayarları direk Yüksek seviyesine yükseletti şimdi burdan taktım kafaya neden Çok Yüksek değilde Yükseği seçti neyse sonra oyuna girdim bakıyorum arabada giderken felan sağa sola dönerken donukluklar oluyor yani orta kalitedeki veya minimuım kalitedeki gibi rahat oynıyamıyosun oyunu sonra vistaya geçtim onada yükledim bu sefer değerleri otomatik Ortaya ayarldım daha fazla sinir oldum ben kendim elle çok yüksek yaptım girdim sağa sola dönerken bi topluluk felan olunca aşırı donuyor arkadaşlar lütfen yardım ne yapmalıyım bu ekran kartına sahip birçok kişi çıtır çıtır çalışıyor diyor ne yapmalıyım ayrıca program felanmı yüklenmesi lazım ne yapmam laızm çok sinir oldum sanki içimde bişi varmış gibi oluyor

Diğer Sistem Özelliklerim

Intel Core 2 Duo 30Ghz
Kingston 2gb 1200Mhz HISpeed Ram

Arkadaşlar şunuda ekliyeyim ekran akrtı 400 Wat çekiyor benim kasada 400 wat powersupa sahip yanlız 4 tane dvdrw kulanıyorum nedne söledim çünkü bi yerde görmüştüm biri demiş oyun donuyor cevapda belki ekran kartı güç çekimi felan yetmiyordur felan filan demiş yani buda olabilirmi?

Lütfen arkadaşlar bir yardım

Ayrıca ''Sistemim Bu Oyunu Çalıştırırmı?''Gibi Soruların Cevabı Burada! adlı konu daki siteden arattırma yaptım pixel shader ve vertex shader versiyon 4 gerekli diyor sizinki 3 diyor e benim ekran kartının kutusunda Piksel Shader 40 diyor ne yapmalıyım?

Şimdiden hepinize çok çok çok teşekkür ediyorum

Üst Alt