Son Konu

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftinin düğün tarihi belli oldu! Oğuzhan Koç'tan açıklama

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
demet_ozdemir_ve_oguzhan_koc_ciftinin_dugun_tarihi_belli_olduciftin_dugun_masraflari_soke_etti_1658912257_5726.jpg

Evlilik hazırlığı yapan Demet Özdemir yaklaşık 2 yıldır birlikte olan Oğuzhan Koç ile nişanlandı. Nişandan ve kız isteme töreninden paylaştıkları karelerle çok konuşulan çiftin düğün tarihleri de belli oldu. Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç çiftinin 4 milyon TL’yi gözden çıkardığı iddia edildi. Oğuzhan Koç, 'az kaldı evleniyoruz' açıklamasını yaptı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE
Geçtiğimiz günlerde Oğuzhan Koç'tan aldığı evlilik teklifiyle günlerce konuşulan Demet Özdemir'in kız isteme töreni yapıldı. Oğuzhan Koç ile mutlu bir beraberliği olan Demet Özdemir evlilik yolunda ilk adımları attı. Geçtiğimiz günlerde nişan ve istemeyi yapan ünlü çifttin merakla beklenen düğün tarihi belli oldu. 

nSIm5_1658911886_3771.JPG
demet özdemir ve oğuzhan koç 26 ağustos

"AZ KALDI, EVLENİYORUZ!"

26 Ağustos'ta Demet Özdemir ile Sarıyer'deki bir otelde evlenecek olan Oğuzhan Koç, nişanlısıyla düğünlerinin yapılacağı yeri ziyaret ettiklerini ifade etti.

Ünlü şarkıcı, "Artık çok az kaldı. Masa düzenini ayarlama durumuna kadar geldik. İnşallah az kaldı, evleniyoruz." dedi.

FfeZs_1660291164_1417.jpg
oğuzhan koç

DÜĞÜN TARİHİ BELLİ OLDU!

Gayrettepe'de bir restorandan çıkarken objektiflere yansıyan ikili, "Bir sürpriz yapalım" diyerek, ilk kez düğün tarihlerini açıkladı. Ünlü çiftin, düğün tarihine karar verdikleri ortaya çıktı. Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir çifti, "Sürprizimizi yapalım ve açıklayalım, 26 Ağustos'ta İstanbul'da evleniyoruz" diyerek, müjdeli haberi verdi. Kalabalık bir düğün istediklerini belirten nişanlı çift, "Daha henüz belirleyemedik ama güzel bir yer seçimi yapacağız" dedi.

DÜĞÜN MASRAFLARI DUDAK UÇUKLATTI!

Çift, bu düğün için 4 milyon lira masraf yapacak. Bu arada düğüne 600 davetlinin katılması bekleniyor. Ayrıca, düğünün 2 gün süreceği, çiftin bir günü sadece arkadaşları için ayıracağı da konuşuluyor.

İSTEME DE GERÇEKLEŞTİ

Yaz sonunda evlenmeyi planlayan Oğuzhan Koç Demet Özdemir'i ailesinden istedi. 

VDkV9_1656310373_2067.JPG
Demet özdemir tuzlu kahve yaptı

TUZLU KAHVE İÇTİ

Demet Özdemir’in hazırladığı tuzlu kahveyi alan Oğuzhan Koç, istemeye katılan İbrahim Büyükak’ın “Panzehri de geliyor bekle” deyince, kahkahayı bastı.

Ssw1d_1656310646_714.JPG
oğuzhan koç tuzlu kahveyle imtihanı

Ailelerin ve yakın arkadaşların katıldığı törende nişan yüzükleri takıldı.

yUL8k_1656310457_6805.JPG
demet özdemir ve oğuzhan koç nişanlandı

Nişana katılan Eser Yenenler ve Berfu Yenenler çifti de, Özdemir ve Koç ile çekilen fotoğrafı "Çok mutlu olun" notuyla paylaştı.

Vt5rG_1656310498_4177.JPG
demet özdemir ve oğuzhan koç nişan

Ünlü çiftin kız isteme ve nişan karelerine sosyal medya kullanıcıları tarafından yorum ve beğeni yağdı.

2UOyd_1656059511_8446.JPG
demet akalından evlilik açıklaması

BEBEK'TE GÖRÜNTÜLENDİ

Özdemir, "Arkadaşlar malum setler çok yoğun. Bugün izinliydim ve işlerimi hallediyorum. Malum set çalışmaları, düğün hazırlıkları derken... Çok yorucu ve yoğun bir dönemdeyiz." dedi.

1wASN_1654771562_8238.JPG
demet özdemir gelinlik açıklaması

Oğuzhan Koç ile evlilik hazırlıkları yapan Özdemir, "İkimiz de birbirimize çok şanslı geldik. İkimiz de çok mutluyuz. Ben kendimi çok şanslı hissediyorum. Gelinlik provasını tabii ki yapacağım ancak onun için yarım gün ayıramam. İstediğim gibi olması için tüm günümü provada geçirmeliyim.

"HİÇ GELİNLİK HAYALİ KURMAMIŞTIM"

Ben 15 yaşından bu yana çalışıyorum. Hiç düğün dernek, gelinlik falan hayal etmediğimi fark ettim. O yüzden kesin bir şey söyleyemiyorum." şeklinde konuştu.

7CZEZ_1654771608_1351.JPG
demet özdemir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Haluk Levent'ten alkışlanacak hareket! Sözünü tuttu ve kanseri yenen çocukla dans etti

Üst Alt