Son Konu

Dini Aşk Sozleri

Welcome! You have been invited by spartakus to join our community. Please click here to register.

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Dini Aşk Sozleri Mesajları
Dini Guzel Aşk Sozleri

Sanat icin soyunana alkış tutan eller, Neden ALLAH icin giyinene zulmeder ?

Bildiğin 3 şeyden 2sini kendin yap, 3yu ben senin icin Allahtan isterim (SAV)

Nefsimi Yendiğim Tek Yerdir BeLkide SECDEMYA RABBİ OyLe Bır İman Bahşet Ki; Goz YaşLarımLa IsLansın SECCADEM!

Ya İslamda yukselirsin, Ya inkarda curursun, Yol mezarda bitmiyor, Gittiğinde gorursun

Soylenen soz kalmaz muallakta, ya sağa yazılır ya sola

İki şeyi unut; yaptığın iyiliği ve sana yapılan kotuluğu iki şeyi unutma; ALLAHı ve olumu

Musluman selamlaşırken en azindan esselamu aleykum demelidir, Selam degil Cunki, Selam Allahin isimlerinden biri Birisine Allah diyemedigimiz gibi Selam da diyemeyiz

Kula bela gelmez hak yazmayınca hak bela yazmaz kul azmayınca

Korkunc bir kurban bayramı olan kıyamet gunu okuzlere olum gunu inanlara ise bayram gunudur

Kişi sevdiğini Allaha emanet ederse onu bir daha gormeden olmezmiş Oyleyse Allaha emanet ol sevdiğim

Ve bir ayetin sıcaklığı sarıyor yureğimi – Allah, sabredenle beraberdir

Ya İslamda yukselirsin, Ya inkarda curursun, Yol mezarda bitmiyor, Gittiğinde gorursun

Kimseden Sevap Beklemiyorum, Gunaha Sokmasınlar Yeter

Bir kimseye zulmetmeye gucun yettiğinde, Allahın gucunun de sana yeteceğini duşun

Ebedi olan cennet dunyadaki bir kac gunluk amelin deyil halis niyetlerin karşılığıdır

Kader ne ise olur etme merak, uyma kendi nefsin hakkın emrine, bak altından ağacın olsa zumrutten yaprak, akıbet gozunu doyurur bır avuc toprak

Zaman akıp giden nehirdir Sonu ucsuz bucaksız denizdir Eğer bu nehre kapılırsan gideceğin yer Cehennemdir

Acaba sırf dunya icin mi yaratılmışsın ki butun vaktini ona sarfediyorsun?

Fakire Allah versin diyen zengin peki sana kim veriyor ?

UNUTMA! Actığın her YARADAN teker teker hesap soracak YARADAN

Aslında İnsanlar, sadece dua ederken durusttur

Suskunum Sustum Bitkinim Bittim Kerbela Kadar Huzunlu, Taif Kadar Mahcup, Medine Kadar Hasret Dolu, Mekke Kadar Uzgunum Şimdi

Ey Gonul! Soyle bakalım: Damla duşmeden su bulanır mı? Ruzgar esmeden dal sallanır mı? ALLAH demeden kalp uyanır mı?

Dort şeyi dort yere bırakın; *Uyumayı kabre Rahatı sırat koprusune Ovunmeyi mizana *Arzu ve istekleri CENNETE

Şeytanın vesvesesi varsa Muslumanın Besmelesi var

Yuzunde sivilcesiyle sevgilisinin karşısına cıkmaya utanan insan; olunce gunahlarınla ALLAHın karşısına cıkmaya yuzun var mı?

İyiyim desem yalan olur; kotuyum desem inancıma dokunur En guzeli, şukre vurayım dilimi; belki o zaman kalbim kurtulur

Ne kadar acıdır insanın teselliyi ickide sigarada araması Cok mu zor elini semaya kaldırıp Rabbine yalvarması

Bir Gunah İşleyeceğin Zaman DUR Once Kendini Dene Yak Bakalım Kibriti Dayanabiliyor musun Ateşe?

Guvenme zaman ahir zamandır Amel, ihlas yoksa halin yamandır Aldatır dunyanın yalan ziyneti, seni kurtaracak tek gercek, İMANDIR

İstediğin kadar namaz kıl, sadaka ver Guven aşılayıpta yarı yolda bıraktığın insanın gonul sadakasını iki dunyada veremezsin

Kader olsam yazılsam alnına Yar olsam kazınsam aklına Ve “Dua olsam, dokulsem dilinden Sen “Amin desen, o an kabul olsam

Her kahkahanda Allaha teşekkur etmiyorsan, neden her ağladığında Ona kızıyorsun

Cok şey istemiyorum ki senden ALLAHtan kork Kuldan utan Beni sev

Acılar Karşısında Metin ol, Belaya Duşersen Cesur oL, Hakkın Yeniliyorsa Asi ol, Hepsi Başına Birden gelirse ALLAHa Emanet ol

Dilini Kalem et, Gozyaşını Murekkep; Bir duyan ve goren var elbet; Yeter ki istemesini bil, Dua et

Ayağın taşa takıldığında “Allah kahretsin bile dememelisin, Dua etmelisin ki taşa takılan bi ayağın var

Mutlu bir cift gorduğunuzde Allah bozmasın demeyin! Cunku Rabbim bozmaz, insanlar bozmasın yeter

Bize sokak koşelerinde tespih sallayan değil, Cami koşelerinde tespih ceken gencler gerek

Ben Bir Garip İnsanım Ne Tahtım Var Ne Tacım Tut Elimden ALLAHım Yalnız Sana Muhtacım

Yureğimle yureğinin kapısındayım; bilirsin ki Sevgili, Allahın misafiri geri cevrilmez Buyur et beni Aşkına, Allah Aşkına

İyiyim desem yalan olur; kotuyum desem inancıma dokunur En guzeli, şukre vurayım dilimi; belki o zaman kalbim kurtulur

Her şeyin ilacı ZAMAN derler Bir de bu kelimeyi tersten okumayı deneseler

ALLAHım ; Ruhumu Daraltma, Kalbimi Karartma, Darda koyup Aratma, Hak yolundan saptırma, Beni SENDEN Başkasına YALVARTMA

Uc Kuruşluk Dunya İcin Gayret Ustune Gayret, Ebedi Hayat İcin Hic Gayret Yok Hayret

Bir lokma ekmek uğruna, dunyada bir cok cocuk ağlarken Ne olur nimeti cope atma Allah duşurmesin Duz yolda bile kayar insan

Yuzume gulup arkamdan vuranı, arkamdan kirli işler cevireni, Gormediğim ama Gorduğunu bildiğim RABBİME havale ediyorum

Yuzumuzden NUR, aklımızdan İLİM, kalbimizden ALLAH, dilimizden LAiLAHEiLLALLAH, gonlumuzden RESULULLAH eksik olmasın İNŞAALLAH

Sor Hangi Sureyi Biliyorsun ? – Cevap gelmez Sor Hangi Şarkıyı Biliyorsun ? – Sonu Gelmez

Sende duana ekle beni Yaradan dan isteyelim birbirimizi İlle de olsun demiyorum be sevgili Olursa da helalinden olsun hani

Rabbim sizi bu mubarek gun hurmetine, Cennet bahcelerinde surum surum surundursun inşallah

Dilini Kalem et, gozyaşını Murekkep; Bir duyan ve goren var elbet; Yeter ki istemesini bil, Dua et

Kufur şeytana mahsustur, tovbe insana Aşk kadına yakışır, sevmek adama

Üst Alt