Son Konu

Doğa Ve Oğlum

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Doğa ile ilgili yazı

Doğa kendini surekli olarak yenileyen ve değiştiren, canlı ve cansız maddelerden oluşan varlıkların hepsini kapsar bunu bilmeyenimiz yoktur

Doğanın guzelliklerini gormek icin uzun uzadıya duşunmek yada onu incelemek gerekirmi elbette hayır bu guzellikleri zaten yaşıyoruz ve goruyoruz yeterince sadece nasıl baktığımız Doğaya ne kadar değer verdiğimiz ve onu ne kadar koruyabildiğimiz bunlar cok onemli her insan uzerine duşen gorevi yerine getirdiği surece doğada bize her zaman verimli olmaya devam edicekdir

Benim icin doğanın guzelliklerini anlatan bir kac resim paylaşmak istiyorum sizlerle bu resimlerde gorduğunuz cocuk benim oğlum bilmeyenler icin soyluyorum imagesdogaveoglum5af6324e17d40png cicekleri ben yetiştirmedim ama olsun bizim bahcemiz yazın boyle guzel manzarası oluyor sizlerinde gormesini istedim

Cevresindeki guzelliklerin oda farkında yemyeşil cimenler kıpkırmızı gelincikler ve rengarenk bahar cicekleri ile bezenmiş harika goruntuler işte sizlere Doğa Resimleri imagesdogaveoglum5af6324e17d40png

imagesdogaveoglum5af632503c5f5

imagesdogaveoglum5af632513edce

imagesdogaveoglum5af63252487e8

imagesdogaveoglum5af632535fbcb

Eylul

Üst Alt