Son Konu

E devlet şifresi nasıl değiştirilir resimli anlatım

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
E devlet şifresi nasıl değiştirilir resimli anlatım E devlet şifresini değiltir değişiklik E devlet şifresi nasıl değiştirilir değiştiriliyor ? E devlet şifre değişim nasıl olur ? E devlet şifresi ile sisteme giriş gerçekleştirmek için öncelikle BURADAKİ konumuzu incelemeniz gerekiyor Parola işlemi ile sisteme antre yaptıktan sonra aşağı resimli olarak sizlere anlattığımız şekilde şifrelerinizi değiştirebilirsiniz Güvenlik gereği her zaman şifre değişikliği sizin karşınıza çıkmıyor 3 ayda bir şifre değişmesi ile ilgili sisteme antre yapmış iseniz uyarı alırsınız lakin bu şifreyi illa değiştirmek zorunda olduğunuz anlamına gelmiyor Yani sizler oluşturduğunuz bir şifreyi yıllardan beri kullanabilirsiniz E lakin bana sistem değiş diyor diyebilirsiniz Bunun bir önemi değil Şifrenizi değiştirmeden de kullanıma devam edebilirsiniz bilginiz olsun E devlet şifresini değiltir değişiklik resimli anlatım Sisteme girdikten sonradan Üstteki Benim Sayfam yazar yere tıklanır 1549341195 1549341195 edevletsifresinasildegistirilirresimlianlatim5c59120fd7715edevletsifresinasildegistirilirresimlianlatim5c59120fd7715 http:wwwedevletilesorgulamacomwpcontentuploads201910edevletsifredegisimiresimlixfUid21549341195 1549341195 edevletsifresinasildegistirilirresimlianlatim5c59121006b64edevletsifresinasildegistirilirresimlianlatim5c59121006b64 http:wwwedevletilesorgulamacomwpcontentuploads201910edevletresimlisifredegisimi1 Burayada tıkladıktan sonradan aşağıdaki gördüğünüz ayarlarım ve parola işlemlerin sekmesi gelir sizler buna tıklayacaksınız ve yeniden açılan sekmede şifreyi değiştir linkine tıklayıp şifrenizide yazdıktan daha sonra tescil edeceksiniz Lütfen şifrelerinizi değiştirirken mutlak suretle bir yere anekdot etin yada unutmayacağınız birşeyler yapın E DEVLET ŞİFRESİNİ UNUTTUM RESİMLİ ANLATIM BURADA  

Üst Alt