Son Konu

Efkarlı Sozler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Efkarlı Mesajlar

Kısa Efkarlı Sozler

Kimseye Guvenip Yola Cıkmayacaksın Sonun benim gibi Ağlatıcı Ve acındırıcı olur, kimseye gonul bağlamayacaksın hayatın benimki gibi zehir olur

Bitiyor benim icin bu gece hayat son kez gozlerine bakıp ağlamak isterdim sevdiğim

Bu sozlerim sevenden sevmeyene gelsin! ben Seni Severken gecenin Karanlığında Ağlarken Sen Sıcacık Duygularınla Benden Habersizce Yaşamayı Sevdin Sana olan Sevgimi hep gormemezlikten geLdin!

Sonunda Ayrıldık beni Dertler icinde Bıraktın, istediğin oldu sonunda beni efkarlarımla başbaşa bırakıp dertlerimle ağlamaya mahkum ettin tebrik ediyorum seni

Seni sevdiğim Kadar oLumu Sevmedim, Senden once bir oLumu Severdim Şimdi oLumu Daha cok Sevmeye Başladım Senden Sonra!

Artık Savaşacak gucuk Kalmadı Dertli icim efkarlı kalbim, Artık yaşama Hevesim kalmadı Sana Bu Sozlerim Sana Sevgiden Anlamayan Zalim insana

Cok zalimsin cok, beni bıraktın dertlerimle elimde şimdi koskoca bir boş kalp ve yarınları olmayan hayaller

Cok duşundum seni silmeyi, cok duşundum efkarlı gecelerimde senin adını silmeyi ama olmuyor gulum bu kalp senin icin atıyor olmuyor

Sen Olmayınca Yanımda Neler duşunuyorum bilmiyorum, Sen yokken yanımda hayat Dar geliyor Bana daralıyorum

Sana Hayatımı Adadım Sana gencliğimi duşunmeden verdim Ama Sen beni Sadece kullandın Zamanımı Bitirdin

Hayata karşı Duramıyorum Artık Dik Başım eğildi duşunme yeteneğim kalmadı hayat beni bir kcşeye attı, Adımada Aşk Acısı Yazdı

Uzak kaldım senden uzak, yaklaşamıyorum yanına heryer tuzak kalbine inanmıyorum artık yalan gozlerine bakamıyorum eskisi gibi herşeyin bir tuzak olmuş hayat benim icin oyun olmuş sayende bunuda oğrendim

Sevdiğim Sendin Kime Gidebilirdim? Bir Senin icin Bu hayatta Kendimden Gecerim Ya şimdi? Beni Dertlerimle Bir Odaya Mahkum Ettin bi haber yaşıyorum hayatı Sessiz ve Sensiz

Cıldırcakmış gibiyim icimde yığınla dert kalbimde sana karşı bir nefret efkarlıyım bu gece beni benden aldı felek

Nezaman Sordun Derdimi Neler Cektiğimi? Efkarlı Sevdam Deli Sevdam Hayata Tutunmaya Calışıyorum Bir Yandan, Bırakma beni Deli Sevdam

Efkarlıyım Kalbim Dertler icinde Seninle unutmak isterdim bunları Sen yoksun yanımda Ağlıyorum yanlızca bekliyorum Seni bebeğim Efkarlığım yalnızlığa

Yoluma Dizildi Anılarım Nereye Baksam Senin Adın var, Gecirdiğimiz Guzel Anılarım Hatıtlarım uzulurum Efkarlanırım

Dizlerimin ustune coktum yalvarıyorum ALLAHıma Alsın bu Canımı Bu Efkar Fazla Bana Dayanamıyorum cıkmıyorsun Aklımdan

Yıprandım bittim kalmadı yaşamak icin dermanım, gozlerine bakıp ağladım ama beni hic anlamadın

Üst Alt