Son Konu

en güzel aşk nickleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
en hoş aşk nickleri güzel aşk nickleri en güzel aşk nickleri nickler fazla en nickler ∂üηуα∂α вιяιηι ¢σк ƒαzℓα ѕєνє¢єкѕєм σ вєηιм öℓє¢єgιм кιşι σℓα¢αк ιηѕαηℓαя gєçιуσя нαуαтıм∂αη¢αηıм ∂є∂ιgιмвєş ραяα єтмєѕ ιηѕαηℓαя!!! | | уαραмαz,уαşαуαмαz вυ кαℓвιм ѕєηѕιz нєяşєуιм ∂υя gιтмє! | | GiDene KaL déMek ZawaLLılaRa kaLana qit deMék TerßiyésizLeRe DönMeyene DöN çağrıda bulunmak AciZLeRe HakedéNe YoL devretmek Size YaKı$ıR​ Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sansserifﻛêήﻛîz Bêή ήêƒêﻛ a£àщáщ ​ Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sansserif•¢ạи¡м¡ ץoℓĐạ ьųℓĐųм Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sansserif«« ẰگЌĮм گéήì گèυíУǿŕµм »» Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sansserifУąģ쵴Ļµ کǿќàĶĻąŕđá HàЧąţĮмĮ λгıЧǿŗųм !!!υğяαşмα вαвα уσяgυη!!! нαуαттα кαяşιмα çιкαη єη zαναℓℓι ∂öηєкѕιη!!!! phichliq parayla olsa gene yapardıq ░║ HαβεЯіП ΨоЖ βεП ÕГϋΨояμШ ║░ §ëñ¥ §ëVDîgîM KåDåR ¥å$å§å¥DîMôLûM§ûzLûgûñ åDîñî å$k Kø¥åRDîM¡ ® ѕєνєη ιηѕαη gιтмєуι вιℓє gєçιямєz αкℓıη∂αηgι∂єη ιηѕαη ѕєνмємιşтιя вєη вυηυ öğяєη∂ιм вιя єякєк єη çσк ѕєνgιℓιѕιηι, єη ιуι кαяıѕıηı, єη υzυη αηηєѕιηι ѕєνєямιş öуℓє нσяσzℓαя ναя∂ıя кι güηєş ѕα∂є¢є σηℓαя öттüкℓєяι ιçιη ∂σğυуσя ѕαηıяℓαя!!! ZǺLiмiή ZuLмu VǺґگǺ گẽvẽήiή Ǻllah'I VǺґ »¦« ßoğaZımda DüğümLendi A$k Adına SitemLerin Hesap Mah$erdedir Dendi Gider Orada ßekLerim»¦« ƒσяєωєя ℓσνє ॐ๑ Ǻήήé Béή мǺήЧǺЌ ǿĻđųм ๑ॐ ℓσνє му s's ร๏๓єtเ๓єร א๏ย ђคשє t๏ ﻮเשє ยק รtђร ฬђเςђ คгє เ๓ק๏гtคภt Ŧ๏г א๏ย ''l๏שє เร ภ๏tђเภﻮ ฬђคt เt รєє๓ร' Kaliteli Bir İçkiye, Yüksek Yaşam Standatlarına we Hayat sigortasına İhtiyacım war Bu gece tekrar Uyuyamadım Ya Da O Kadar SandımRüyalarıma Da Gelmiyorsun Artık;hayalmi,hayatmı;Yanıldım! ˙·٠٠•● Günlerim aglak Sabrin Sonu Selamete varsada faydasi değil˙·٠٠•● Aşk:cennetle cehennem arsı işleyen trende mevsimlik bir bilet… ˙·٠٠•● ˙·٠٠•● bunalım MoDuNDaYıM EfKaR'ıM HaT SaFhAdA ˙·٠٠•● Sende bir Gün bulacaksinAdimi cok anacaksinHazin bir Ask diye yanacaksin˙·٠٠•● Aşk Kalbimi Yakan Bir Volkan Gibidir En Sevdigim Tatlı kazandibidir :} Hersey BiterSu Taşı,Güneş Suyu, Zaman Güneşi,Aşk Zamanı,Laf Aşkı,Ben Sözü ​  

Üst Alt