Son Konu

Facebook Etkileyici Duvar Yazıları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
etkileyici duvar yazıları
etkileyici facebook duvar yazıları

кαdєя вυуѕα вαѕтαη уαzαмαм!вєη нαуαттα ѕєηѕιz σlαмαм!oldє вєвєgιм olєуιм!

…(L)кoя αşιк(L)…

вιz gozuмuzu вιя α¢dιк!…

zαмαηιη∂α αѕк ιℓє уαηαякєη ηє σℓ∂υ ¢αηιη gιвι ѕєνєякєη؟ вαк нєяѕєу ηαѕιℓ тєяѕιηє ∂oη∂u!؟!

вυηυ gι∂єякєη ∂uѕuη¢єк∂ιη!

ѕєηιη вαηα кuѕ σℓ∂υη∂α вιℓє вιятєк вєη ∂єgιℓ ααℓєм вιℓιуσя cιcιм!

вєη вoуlєуiм!

ČÁŃıŃ ŚÁğŐĹŚÚŃ

нєρ ѕєηι ∂uѕuηuуσяυм…ιѕтємєк∂єη ναzgє¢ємιуσяυм…

sınaava kopyasız girmek savaşa silahsız girmek gibidir

уuяєğιм∂єкι тєк αяzυ, нαуαℓιм∂єкι тєк тυткυ, вєηι уαşαтαη тєк ∂υуgυ ѕєηмιşѕιη вєвєğιм

รєש๓เא๏гย๓ şย รคคtเภ รєรเภเ,คк๓ครıภ ๔ยгรยภ zค๓คภђєгşєאเภ ๒เг oภςєรเ שє ร๏ภгครı שคг๔ıг ๔єгlєг אค; אคlคภ รєภ๔єภ oภςє שคг๔ı๓ ๒єlкเ ค๓ค คşкı๓ รєภ๔єภ ร๏ภгค ๏l๓คאคςคğı๓ เภคภ

ьія іпѕапı fаякєтмєує 1 dk,тапıмауа 1 ѕаат,апLамауа 1 gύп,ѕєψмєує 1 ђаfта уєтєя aмa, υпυτмауа ьїя σмύя уєтмєzZ

ßu son aLdaNışım soN yıkıLışım oLacak GeLseN de boş artıq geLmeseNde, beN yokum !

єη вuуuк σℓαуℓαя єη тαηтαηαℓı σℓαηℓαя ∂єğιℓ єη ѕєѕѕιz ѕααтℓєя∂ιя!!

ιηѕαηιη уαραвιℓє¢єgι єη вuуuк ƒєηαℓιк, кєη∂ιѕιηє σℓαη guνєηιηι кαувєтмєѕι∂ιя

ιηѕαηℓαя ѕιz∂єη єℓєѕтιяι ιѕтєяℓєя; αмα ∂υумαк ιѕтє∂ιкℓєяι oνgu∂uя

ιηѕαηℓαя уαηℓιѕ уαραвιℓιяℓєя, уαℓηιz вuуuк ιηѕαηℓαя уαηℓιѕℓαяιηι αηℓαяℓαя

…ιηѕαηℓαяα ucuη¢u вιя ѕαηѕ νєямє ιкι∂є кαℓ…

אuкรєl๓єภเภ єภ คlcคкcครเ, zคאเŦlคгเภ รเгtเภค ๒ครคгคк אuкรєl๓єкtเг

αşк вαηкαℓαяıηıη guℓu¢uкℓєя şυвєѕιη∂єкι ѕєηι ѕєνιуσяυм нєѕαвıηα вιηℓєя¢є oρu¢uк уαтıяıℓмışтıя ιѕтє∂ιgιηιz zαмαη cєкєвιℓιяѕιηιz guℓє guℓє нαя¢αуıηız

–вαşкαℓαяıηı Ⴣєт αмα кєη∂ιηι αѕℓα ѕozℓєя∂є уαℓαη cσктυя αмα gozℓєя∂є αѕℓα υηυтυℓмα∂ıgıη zαмαη υηυтυℓ∂υм ѕαηмα ιηѕαη нєяşєу∂єη вıкαя αмα ѕєν∂ιgιη∂єη αѕℓα

—yaşamak ozlemsiz,ozlem sevgisiz,sevgi sensiz olamaz unutmaki sevmek daima beraber olmak deqil sensizken ble seninle olabilmektir

icinDen qeLeni soyLe kaLıRsa yazıqK oLuRr…

senin gibi seviyorum deyipte sevmeyenlerden değiliz ki ——– olalım

Adini kalbime askla kazimistim bosver aldirma belki bir gun silerimGuzel bir ruyayi gercek sanmistim Seni sevdigim icin ozur dilerim

Haritalara bakiyorum evin yok Sozcuklere bakiyorum adin yok Kendime bakiyorum seni goruyorum, cunku benden baska yerin yok

Beklemek guzeldir guzelim Donecekse eger beklenen… Ozlemek guzeldir guzelim Ozluyorsa eger ozlenen

mutlu olmayi biliyosan sevmeyide biliceksin,eger gercekden seviyosan ugrunda omrunu vereceksin

Her Seven İsimsiz Bir Kahramandır ve İnsan Sevebildiği Kadar İnsandır!!

İyimser bir insan ayakkabıları calınınca “ayaklarım var ya diyebilen insandır

Ciceğin dikeni var diye uzuleceğimize, dikenin ciceği var diye sevinelim

Sevdiğini elde edemezsen, elde ettiğini sevmeye calış

Al hadi hanceri eline vur hadi sırtıma acıma canım nasıl olsa kahpelik son modaa !!!

Ben sana “SEVMEYİ oğretemedim,Sende bana “UNUTMAYIoğretemedin…

Üst Alt