Son Konu

En Guzel Dua Sozleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Kısa Dua Sozleri

Ey Rabbim, gonlume genişlik ver İşimi kolaylaştır Dilimdeki tutukluğu cozta ki sozumu iyice anlasınlar Tek kurtuluşumsun duam Seni yureğimden dilime duşurune hamd olsun

Nasıl ki kudretinle geceyi gunduzle ortuyorsan; bizim de hatalarımızı, gunahlarımızı rahmetinle ort

Ya Rahman! Rahmetinde sınır tanımayan! Rahmetini, merhametini cekme bir an bile uzeremizden

Amin Allahım! Bizleri, imtihandan imtihana yorma Rabbim Değmeyende oyalama kalplerimizi Gedaya gedalık yaraşır Sultana sultanlık!

Ey Rabbimiz! Gunlerimizi geleceğimize hazırla ve hayatımızı bereketli ve mağfur kıl! Yuce Allahım! Kalp sarayımızın sahibi Sensin

Gozyaşı Allah icinse eğer, mubarek ve mukaddestir

Allahım Gonlumuzde olanı hakkımızda hayırlı eyle, hakkımızda hayırlı olana gonlumuzu razı eyle! Duayı kabul eden, istemeyi veren, murat edince el actıran, ancak sevdiği kuluna dua ettiren RABBİM Ellerimizi boş cevirme inşallah

Ey Rabbimiz! Bize dunyada, ve ahirette iyi hal ver ve bizi o ateş azabından koru

Rabbim Ellerimde hicbirşey yok Ellerimde bir tek yok var Ve ben yoktan var ettiğin bu ellerle senin sonsuz keremine el

Allahım! Zelil olmaktan ve zillete uğramaktan sana sığınırız! Ey yuceler yucesi, ey her derde deva, ilahi! Ya mevla, bizlerden rahmetini, şefkatini, hidayetini, bağışlayıcılığını esirgeme

Rabbimiz! Bize gunahlarımızdan temizlenecek sebepler ver Gozlerimizi kapatan perdeleri kaldır, nurunla doldur yureklerimizi Amin

Dua Guzel Sozler Ya Rabbi Beni Benden al ama Beni Sen (cc) den uzak etme Amin Derdime dermansın ey duam

Seni gonlumden dilime duşurenime Hamd olsun Allahım bizleri iliminle zengin kıl, hiliminle zinetlendir, takva ile mukerrem kıl

Ya Rabbi! kalblerimizi ilminle susle, ibadetinle butun azalarımızı guzelleştir, takva ile keramete kavuştur Hayat, fırtınanın gecmesini beklemek değildir ki! Yağmurda dua etmeyi becerebilmektir

Takdir senindir, Ya Rabbi! Sen ki imkansızı mumkun kılansın; Darda koyma bizi, dara duştuğumuzde de şukredenlerden eyle bizi Rabbim, en sevdiğini en sevdigimiz eyle; ve değmesin sana yaklaşmayacak sevgi yureğime

ALLAHım; Once komşuma ver sonra da bana Razıyım bana kalan paydan coğa da aza da

Şukurler olsun verdiğine de aldığına da Sen sevdirmezsen sevemeyiz; Kalbimizi cemaline ve kemaline hayran eyle Allahım Kulluğunun kapısından ayırma Ey Rabbim!

Üst Alt