Son Konu

En Guzel Sevgi Mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
En Guzel Kısa Sevgi Mesajları 2019

Gozlerin nehir kirpiklerin kopru olsa, ben uzerinden gecerken ipler kopsa ve duştuğum yer dudakların olsa

Buruk hasret dolu geceleri oldureceğim bir gun bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve seni benden ayırdığı icin kaderimi mahkemeye vereceğim

Guller anlatsın sana olan sevgimi, guller anlatsın yanlızlığımı, caresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yureğimi guller anlatsın ben anlatamadım

Ruzgar alabildiğine hırcın,yağmur alabildiğine inatcı, yureğin ise onlara inat sanki bir liman Tıpkı gozlerindeki huzur gibi
Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun icin tutkunum sana! Hani en guzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun icin tutkunum sana

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; olumsuzluğun adını aşk koyardım

Once duştuğumde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi oğrendim, sevilmeyi her şeyi oğrendim de yalnız seni unutmayı oğrenemedim!

Acı ve huzun bir yıldız kadar uzak, mutluluk gozbebeğin kadar yakın olsun Umutların gercek, gerceklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun
Bir an buruk bir acı saplanırsa yureğine, gozlerin zamansız takılırsa, kulakların zamansız deli gibi cınlarsa bil ki bir yerlerde ozlemişsindir beni

Gecenin karanlığında, guneşin ışığında, Suyun damlasında, selin coşkusunda Kimi yanımdasın kimi ruyamda Ama hep aklımdasın sakın unutma
Yağmurla yarıştım bu gece ben ağladım o yağdı,o gokyuzunu,guneşi,bulutları, bense cocukluğumun guluşunu anlattım ,o guneşi ozlemiş bende bu mesajı okuyanı

Gozlerı nehir kasları kopru olsa tam ortasından gecerken ipler kopsa yanaklarından suzulup dudaklarında duraklasam beni opermisın yoksa goz yaşı gibi silermisin
Guneşin rengine benzemez gecenin rengi uşutur ayaz korkutur karanlık bugun bi gariplik bi huzun var yureğimde ya ben fazlayım bu şehirde yada sen eksik

Bu gece yıldızlara anlattım seni? sordum o da beni severmi diye? denizdeki yakamoz cevap verdi bana! o sevmesede sevilmeye deger diye

Sen benim hayatımda yaşadığım en guzel aşk sen uğruna olunebilecek kadar değerli bir sevgilisin benim icin
Beni hatırla yıldızlar parlamaya başlayınca, Gokyuzune uzat elini, Perde perde ac hayalini, Beni Duşun, Belleğine akan bir nehrin icinde başı boş sandal gibi yuzuşumu, Kıyılara vura vura gor kalbimin dibe cokuşunu Duyur sesini, Taşı karanlık ruyalarımı kalbinin o guvenli sığnağına ve Beni SEVDİĞİNİ soyle Yanağıma Kucuk bir BûSE kondurur gibi

Sevgi inanclar uğruna savaşmaktır;sevgi sevdiğin herşeyi geleceğe taşımaktırsevgi ne yerde,ne de goktesevgi kucucuk bu yurekte senin icin atmaktadır
gecenin karanlığında sabahın aydınlığında hep aklımdasın bu ufacık kalbimin en buyuk yerindesin ve tek sahibisin

Merhaba ben geldim ama sıradan bir msj degilimgonderen tarafından sevgiyle yuklendim,gelene kadar canım cıktı bol bol tembihlendim sizi coook ozlemiş

Bir gece ay bana sordu neden seni ağlatan bir kızla beabersin?? aya baktım ve dedimki sen kic gok yuzunden vazgece bilirmisin?

Hani uzaktaki yıldız parlak gelirya insana uzakta olduğun icin aşığım sana Hani en guzel aşklar imkansız gelirya insana imkansız olduğun icin tutkunum sana

Duygular vardır anlatılamayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı omur boyu ağlatan yollar vardır aşılması guc olan kalpler vardır acılarla parcalanan ve insanlar vardır hic unutulmayan sanma beni sevipte bırakanlardanbenim sevgim mezara kadar olanlardan!!!

yağmur damlası yılanın ağzına duserse zehır mıdyenın ağzına duserse ıncı olurmus Sen neyın yagmurusun kı benım yureyıme dusunce herseyım oldun

elimde olsa ruzgara karışır yanına gelir ellerinden tutar gozlerine bakar seni sevdiğimi soyler yanağına bir buse kondurur ve yureğine nehir gibi akarım AŞKIM

sana bir gul veriyorum kokla ama soldurma sana bir şarap veriyorum ic ama sarhoş olma sana kalbimi veriyorum sev ama aldatma yağmurlu bir gunde ellerini ac tutamadığın yağmurlar kadar cok seviyorum seni

senin yureğin yeddi beni sevmeye ama gucun yedmedi beni kaldırmaya ağlamı bilmiyosan sevmeyide bilemezssin
olumumu olur senini uzaklara gidişin neolur inan bana seni olumune sevmişim bırakma ne olur korkuyorum karanlıktan bugunum yok yarınlarımda duşman

Sana bir şiir yazacağım icinde gullerin guzelliği olacak kokuları etrafını saracak ama;hasretin ozlemin benimle SABAHLAYACAK Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin

bedenimde bir can avuc ici kadar o canda bir kalp var! dunya kadar o kalpte bir sevgi var sonsuza kadar!o sevgide sen varsin olene kadar

Hadi uyandır beni soyle gorduğum zamansız bir duş mu? Hadi git, uzaklaş, yokluğuna inandır beni Gercekten yoruldum her bulduğum yerde seni kaybetmekten

Üst Alt