Son Konu

Erkeği çekici kılan kadın mı?

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Erkeği albenili kılan kadın mı? İskoçya'nın Aberdeen Üniversitesi'nde yapılan bir araştırmaya göre erkeği kadınların gözünde albenili kılan, kolunda bir diğer kadın olması ya da diğer kadınlar göre beğenilmesiymiş Peki bu ivedi doğru mu? Dürüst Öyleyse şunu diyebilir miyiz? Erkeği kıymetli kılan kadındır! Şayet kiminiz bu cevaba evet, kiminiz ise hayırdiyordur Hayırdiyenleri anlıyorum Onlar, erkeği kıymetli kılan şeyin paraolduğuna inanırlar Ben de böyle düşünenlere kısmen hak verdiğim gibi, bununla beraber da adalet vermiyorum Gerçekten erkeği değerli kılan şey, yan kadının ona kattığı değerdir Bedel dediysem, öyle kadının erkeğe desteğinden bahsetmiyorum O kadının, erkeğin yanındaki duruşundan bahsediyorum Çünkü erkekler sadece sahip oldukları paranın gücüne inanırlar Ancak gücün adı; kadındır Erkek paranın kölesi olur; bir zaman daha sonra ise kadın, erkeğin efendisi olur Bu durumun karmaşıklığını biz erkekler hiçbir vakit anlayamayız Bu karışık düzenin parola çözücüleri yeniden yanımızdaki kadındır Onlar, erkeğin parasına istikamet vermezler Onlar, paraya sahip olan erkeğe istikamet verirler O nedenle kadın, kadını iyi tanır Kadın, erkeğin tek başına bir bk olmadığını bilir id Kadın, erkekle kendisini kıyas etmez Çünkü doğa buna izin vermez Bu durum eşyanın tabiatına aykırıdır Bayan, o erkeğin yandaki kadınla kendisini mukayese eder Çünkü bu doğanın bir kuralıdır Eşit güçlerin savaşıdır O nedenle kadınlar aralarında ama ilişkilerin arkadaşça olmadığına inanırım daima gizliden gizliye bir atışma vardır Hatta geçen gün böyle bir olaya tanık oldum Yeni yetmelerin deyimiyle kankiolan iki bayan arkadaşın çekişmesini gördüm Bu kadınlar bununla beraber meslek ortağıydılar Dünyanın adil bir yer olmadığı gibi, iki arkadaşın güzellikleri de adaletli olarak dağıtılmamıştı Birisi çok güzel Diğeri ise ona kadar çirkindi Çirkin olanı, yakışıklı ve meşhur bir adamla çıkmaya başladı Bu haber hoş olanın kulağına gitti Hoş olan kadının eşe dosta söylediği sözü size aktarıyorum: Benim gibi hoş bir bayan dururken, bu çirkin kadında ne buldu bu adam?Sonra ne mi oldu? Bırakın kanki olmayı, şimdilerde ortaklıkları sona ermek üzere İki kadın arasındaki bu mücadele kime yaradı dersiniz? Natürel fakat o hödük adama! Adam, o saatten sonradan kendisini bir şey sandı Kıçını başını oynatmaya başladı Bu da erkeğin egosu işte Kadınlar göre beğenilmenin aleyhinde koyulmaz cazibesi! O nedenle İskoçlu bilim adamlarına katılıyorum Bir erkek kimsesiz hiçtir? Fakat bir kadına sahip olan erkek, diğer bir takım kadınların efendisi olur Çünkü o bir takım kadınlar böyle istemiştir!  

Üst Alt