Son Konu

Erkeklerin Sevmediği Cumleler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Erkeklerin duymak istemediği cumleler
Erkeklerin sevgililerinden asla duymak istemedikleri, duyduklarında da cileden cıktıkları cumleler var Gelin hep birlikte bu cumlelerin neler olduğuna bakalım!

Hazır mısınız, başlıyoruz!

Duşundum de
Sevgiliniz 'duşundum de' ile başlayan bir cumle kuruyorsa bilin ki geleceği konu ciddi ve olumsuz bir konu olacak

Orneğin: Duşundum de neden beni artık eskisi gibi sevmiyorsun?' ya da 'Duşundum de bizim sonumuz ne olacak, nereye gidiyor ilişkimiz?'

Size tavsiyemiz sevgiliniz 'duşundum de' diye cumleye giriş yaptığında 'ne duşunduğunu cok iyi biliyorum hayatım' deyip tatlı cumlelerle onun olumsuz cumle kurmasını engelleyin!

Sen de erkek misin !
Hangi erkek erkekliğinin sorgulanmasından hoşnut olabilir ki! Gerci sevgiliniz bu cumleyi kuruyorsa kimbilir onu nasıl kızdırmışsınızdır! Hicbir kadın durduk yere sevgilisine 'sen de erkek misin!' demez tabii ki

Size tavsiyemiz onun neden size 'sen de erkek misin' dediğini bulmanız ve onun hoşuna gitmeyen bu davranışı bir daha tekrarlamamanız! Eğer gozunuz karaysa da siz de sevgilinizi utanıdırıp intikam alabilirsiniz veya dırdır yapmamasını soyleyebilirsiniz!

Ailem seninle tanışmak istiyor!
Erkeklerin duymaktan en cok korktukları cumlelerin başını 'Ailem seninle tanışmak istiyor' cumlesinin cektiğini biliyor muydunuz? Bu cumlenin iki anlamı olabilir:

1İlişkimiz ciddi bir boyuta geldi, evlenmek icin hazırlıklı ol!
2Ailem senin kim olduğunu oğrenmek istiyor, kendine ceki duzen ver!

Size tavsiyemiz, eğer ciddi bir ilişki icindeyseniz tum onyargılarınızı, korkularınızı bir kenara bırakıp ailesiyle tanışmaya gitmeniz Tabii giderken de sevgilinizin babasının kesici aletleri olmaması icin dua etmeniz

Başım ağrıyor!
Erkeklerin geceleri duymaktan nefret ettikleri bir cumle: 'Başım ağrıyor!' Bu cumle, gece hicbir aksiyon yaşamayacağınınızın habercisi!

Size tavsiyemiz eğer onu cok arzuluyorsanız sevgilinize once bir ağrı kesici verin, sonra da aşk oyunlarıyla onu kendinize cekmeye calışın Eğer hic umut yoksa ona sarılarak ona olan sevginizi hissettirin ki ertesi gun de başı ağrımasın!

Eski sevgilim olsaydı!
Siz ona bugune kadar hicbir zaman eski sevgilinizden bahsetmediniz ama o bulduğu her fırsatta size eski erkek arkadaşını anlatıyorsa ne kadar sure dayanabilirsiniz ki? Hele bir de sizi onunla karşılaştırıyorsa

Size tavsiyemiz, cok fazla agresif tavırlar sergilemeden bu durumundan rahatsız olduğunuzu dile getirmeniz Cok abartı bi durumla karşılaşırsanız da madem dilinden duşurmuyorsun, niye ayrıldın o zamandiye ona cıkışıp biraz ağzının payını vermeniz

O kıza niye baktın!
Eyvah, karşı masadaki nefis sarışına bakarken yakalandınız! Peki şimdi ne olacak? İnkar etseniz olmaz, cunku bakıştığınızı gordu Tum yemek zehir olacak, cunku o kıza niye baktınile başlayıp sen beni beğenmiyor musuna kadar gidecek nu konuşma

Size tavsiyemiz durumu cabuk toparlamanız acısından o kıza baktım cunku ne zamandır oyle yamuk ağızlı bir kız gormemiştimgibi biraz komik bir cumle kurararak olayı kapamanız

Ne duşunuyorsun?
Kadınlar cok meraklıdır, erkeklerin her şeyini bilmek isterler Fakat erkekler kendileriyle ilgili her şeyi acığa vurmayı sevmez, sessiz kalmayı tercih ederler Size 'ne duşunuyorsun' sorusu geldiğinde muhtemelen hicbir şey cevabını verirsiniz, ancak bu cevap sevgilinizi tatmin etmez, aynı soruyu yinelemesini sağlar, siz de kuplere binersiniz

Size tavsiyemiz 'ne duşunuyorsun' sorusuna 'senin guzelliğini duişunuyorum sevgilim' şeklinde bir cevap vererek onun ruhununu okşamanız

Konuşmamız gerekiyor!
Bu cumlenin arkasından hicbir zaman guzel bir cumle gelmez Bu iki kelime birleştiğinde ilişkinizle ilgili bir sorun var demektir Ya size artık onunla mutlu olmadığını soyleyecek, ya da ilişkinizin onu tatmin etmeyen yanlarından bahsedecek Aman dikkat!

Size tavsiyemiz 'konuşmamız gerekiyor' cumlesini duyar duymaz hemen karşı hamle yapıp ben de seninle ne zamandır konuşmak istiyordum aslında deyip, onu eskisinden daha cok sevdiğinizi ama son gunlerde bunu dile getirmeye per fırsat bulamadığınızı soylemeniz

Arkadaşım evleniyor!
Arkadaşım evleniyorcok masum bir cumle gibi gelse de bu cumleyi soylerken sevgilinizin sesindeki huznu fark ettiniz mi? Bu noktada aslında size 'Biz ne zaman evleneceğiz?' diye sormak istiyor 'Bak arkadaşım bile evleniyor, ama bizde hala bir hareket yok' demek istiyor

Size tavsiyemiz arkadaşına mutluluklar dilerim oyleysedemek ve konuyu değiştirmek

Bendeki değişikliği fark etmedin mi?
Sevgiliniz sac rengini değiştirdi ve siz fark etmediniz, eyvah! Eğer bendeki değişikliği fark etmedin misorusuna da cevap veremezseniz yandığınızın resmidir Hele bir de bu soruya yeni bluzun cok yakışmış gibi yanlış bir cevap verirseniz size biz bile yardımcı olamayız!

Üst Alt