Son Konu

Eşime evlilik yıldonumu mesajı

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Eşime evlilik yıldonumu mesajları

Eşinize evlilik yılddonumu sozleri arıyorsanız sizler icin sayfamızdaki kısa evlilik yıldonumu icin ozel derlediğimiz mesajları kullanabilirsinizArdaığınız kısa evlilik yıldonumu mesajları sizler icin sayfamızda

Guzeli ve cirkini olan bu yolda her şeyi birlikte, ictenlikle paylaşmak ve daha nice evlilik yıldonumleri kutlamak dileği ile

Zaman cok kısa, yaşam boyu birlikte olmaya soz verdiğiniz bugunden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya ozen gosterin Mutluluklar

Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor Birtanem Evlilik yıldonumumuz kutlu olsun

Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır Kadehinizin hic şarapsız kalmaması dileklerimizle, hayat boyu mutluluklar dileriz

Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı guzelleştirdiğin ve desteğini hicbir zaman eksik etmediğin icin sonsuz teşekkur borcluyum sana

Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tum kalbim sizinle Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum

Bir elmanın iki yarısı gibisiniz Yaşam boyu bunu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle Mutluluklar!

Her gununuz birbirinizi daha cok severek ve birbirinize daha cok bağlanarak gecsin Hayat boyu mutlu ve huzurlu yasayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın

Her gunumuzu her an bitmeyecekmişcesine seninle yaşamak ve seninle olmek istiyorum Evlilik yıldonumumuz kutlu olsun Birtanem

Unutmayın ki paylaştıkca coğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep coğalmasını dilerim Mutlu bir yaşam dileklerimizle

Yuvamın prensesi, varlığın yaşamıma tarifsiz anlamlar yukledi Birlikte nice yıllar gecirmek dileği ile canım

Paylaştıkca coğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep coğalmasını dileriz

Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun icin sonsuz teşekkurler Seni seviyorum

Üst Alt