Son Konu

Eski Mesajlar

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Eski Mesajlar Eski Sozler
Kısa Eski Mesajlar
Oyle imalı bakma bana utanıyorum yuzune bakınca, ben seni saf duygularımla sevdim kıyamıyorum bakmaya

Yanlış Sevgilerin Yanlış Baharında Birlikte olduk Şimdi bahar Ayında Kış Yaşıyor Kalbimiz

İkimizde birbirimizden habersizis sen hangi kalpler icindesin kim bilir ben ise hangi yalnız kalmış duygularıma ağlıyorum seni duşunup kim bilebilir

Gun Gelir Aklına Duşerim Belki ozaman sadece gulumse gec, sana gulmek yakışıyor beni unutsanda ben guluşunu unutmayacağım bebeğim

Hanceri vursanda kalbime sozlerinle, sana sesim cıkmaz guzelim

Seni yarınlar icin severken eskimiş bir anı oldun hayatımda birden, kacıp gittin hic bir sebep yokken

gozlerine bakıyorum ve mutlu oluyorum seninle, seni seviyorum deyince hayat başlıyor benim icin bir kez daha

yaşamak seni sevmek demektir, yaşamak sensin, yaşamak işte bu sen ve yaşamak benim icin vaz gecilmez 2 şey

Eskileri değil yenileri arıyor kalbim, ama gelen gideni aratır derler ya seni silemiyor gozlerim

Eskimiş Aşk Bestesiyim Senin icin Bestemdeki Sozler Aklımda Fikrimde Sen Varsın bebeğim

Benimle Cıksan bu yola Senin Korurum inan Bana

Aşkı Gozlerinde Yaşamak isterim hayatı 2 pLana Atıyorum Seninle, Sen Zaten benim Hayatımsın başka hayata Gerek yok

Seni Hayallerimde Değil Kalbimde Barındırıyorum ve inan bana seni cok seviyorum

Beyaz Bir meleksin sozlerimdeki tek kişisin seni okadar cok seviyorumki sen sadece benimsin

Hayatıma bir damla gozyaşın yeter yeniden canlamam icin beni sevdiğini goster hadi yaşart icimdeki sevgini

Sen benim Sonu Gelmeyen Aşk Cumlelerimsin, cumlelerimin hepsi seninle başlar adınla biter aşkım

Yorgun Yıllar Alsada benliğimi benden kalbim herzaman Seninle Masal perim

Kısa Olsada buyuk bir aşkdı bizimkisi, ANılara yazdık butun guzellikleri, şimdi yoksun yanımda hayat boş bana

Üst Alt