Son Konu

Eski sevgilim geri döndü başlayalım dedim istemedi.Amacı ne?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Bir sevgilim vardı 9 ay mı ne çıktık en sonunda yaz tatilinde bittiHep ayrılıp barışıyorduk sebebi onun pervasız benim çok ilgili olmamdıHer şey ortak sonucta

Buluştuk ağladımSeni seviyorum bitirmeyelim dedimAma bensiz daha mutlusun dediDaha fazla üzülüyoruz dediKusura bakma dedi gittiÇok acı çektim günlerceDoğum günümde mutluydum tam unuttum demiştim geldi doğum günü hediyemi verdiİşte bitirmeyelim tamamlama yapma bunu yapamazsın dedimHer şey bitti dediYine acı çektim o günSonra dedim olmuyor istemiyor dedim gittim etraf yaptım başka insanlarla kızlarla tanıştım hatta bir kızla aramız gayet iyiydi tekrar bütün unuttum dedim başkaları sordubana onu soranlara daima ben onunla muhattap filan değilim dedim fena cevaplar verdim çünkü fazla acı çektim onun yüzündenEngellemiştimBari kaldırayım da aklıma takılmasın vs dedimBu sefer günaydın diye mesaj attı yanıt vermedim anlasın diyeSonra işte duymuş arkadaşlarına nasıl bahsettiğimi benden korku mi ediyorsun vs konuştuk baya(giderken aynı okulda öbür sınıflardayız)Okullar açılıyor ne yapacaskın şimdi dedi bilmiyorum dediSonra yarına kadar düşünelim beni unuttun mu ben de sana aleyhinde yaptıklarımı düşüneyim dedi

(bu vesileyle ben kızlarla konuştum bunu görür görmez çok sinirlenmişler bilgisayarı kırmış)cidden de hiç facede olduğunu görmedim

Velhasıl kelam,anlattı seni çok kıskandım filanSonra birbirmizi suçladıkDedim böyle olmuyor birbirmizi suçlamakla bir yere varamayız dedimSeviyor musun beni dedim evet dediGel başlayalım o vakit her şeyi silip dedimÖzür dilerim yapamam dediKorkuyorum yine bırakmandan diğer kızlarla konuşmadan vs dediBenim aklımda bir plan varki bunu yapıyorum deil mi neden böyle yapıyorsun dedimBana hiç mi güvenmiyorsun?Seninle birlikteyken ne vakit güvenini boşuna çıkarttım laf verip tutmadım mı dedimBir şey demediÇabaladım birazSonra baya bir sinirlendimÇünkü istemiyor korkuyorum vs diyorSonra iyi git ne halin varsa görBeni yargı etmiyorsun muhakkak ol ben de mutlu olacağım sana ihtiyacım yok yine engelliyorum yeniden karşıma çıkma mutlu edemiyorsan meşgul de etme dedimMehmet müdahale etme nolur özür dilerim dedi

Engelledim

Ya ben anlamıyorum bu kızıAmacı ne bunun ya ?Sizce artık ne yapmalıyım pazartesi günü de mektep var kafam fazla değişikNe diyorsunuz ?

Üst Alt