Son Konu

eski sevgilim

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arkadaslar merhaba benim sevgilim vardı falan iste ve bunla aynı sınıftayız suan okulun ilk günü ayrıldık ayrılma sebebimiz ; bi tane tanıdıgım oglan benimkine bulusalım falan diye mesaj atmıs bende oglana böyle böyle bi daha buna yazma dedim yazarsam nolacak la falan dedi bu basladı gülmeye ne gülüyon falan diyorum basladı benimkiyle olan konusmaları atmaya yani evvelden cıkıyorlarmıs bende 2 erkegi benzer anda yürütüyor sandım ve derhal mesaj attım böyle böyle bi daha yanıma gelirsen falan fismekan iste neyse aradan kac gün geçti bilmiyorum bu yanıma geldi ama ondan once de konusuyoduk falan iste numaranı sildim bitmiş yazsana dedi bende verdim numaramı sende yaz dedim falan fismekan , insan gibi konusmak icin böyle böyle bizim evde kahve icelim birbirimize ne olup bittiyse anlatalım dedim olur dedi geldi bize işte falan lakin aklımda oyle sırnaşma veya yaklaşmak gibi zerre bisey yok nolduysa her yerde seviyorum onu yüzüne de söyledim o dedi ama ben kendime güvenemiyorum üni ye kadar böyle seylere kapalıyım dedi bende noldu niye fikrin değişti falan gibi seyler sacmaladım iste bugün tekrar bize geldi film izledik ama yani bildiğin yakınlasıyoruz öpmek haric icinizden onun hareketleri sana yakın olma gibi gelmis olabilir diyenler olacaktır illa oysa fakat hani bende mülk değilim yakınlasmak var adi davranmak var ben dedim böyle böyle rahatsız oldun mu dedim hayır olmadım yan ki dedi evvelden , neyse işte bugün üşüdüm dedi üzerine hırka verdim onu aldı kafama geçirdi elim yüzümdeydi elimi öptü bende bilseydim elimi koymazdım dedim ohohoo falan dedi iste bi de bizim evde kedi var bu ondan cok korkuyo bütün bu vesileyle bizim kedi buna kosarak atla bu geldi bana sarıldı böyle 15 saniye boyunca sarıldık falan iste simdi ben naapmalıyım bi de soruyorum böyle böyle konustugun erkek var mı diye yok diyo lakin telefon elinden düsmüyor acıkcası bunun böyle erkeklerle olan iliskilerini falan duydum hatırladıkca da soguyorum , ne yapmam lüzumlu arkadas olarak mı bakmam gerekli

Üst Alt