Son Konu

eTail.com.tr - Dijital Oyun Kodu ve Hediye Kartı Satış Platformu

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
KzIawAgQKxaxRJ3Ekl2W_11_b7cfc59f1ff95112ae0b642b45f360c0_image.png

Bilgisayar oyunları satın almaya, oyun içi eserler (Epin), yazılım lisansları ve ikram kartlarına artan ilgi, kullanıcıları stok ezası yaşamayacakları, muteber e-ticaret sitelerine yönlendiriyor. Konsol almak isteyenlerin stok bulamadığı, bilgisayar toplamak isteyenlerin ekran kartı bulamadığı bu periyotta, dijital eserlerde bizim seçimimiz eTail.com.tr’den yana. Uygun fiyatlar ve emniyetli alışveriş imkânı sunan eTail.com.tr’de stoklar daima yenileniyor, “stokta yok” kederi kalmıyor.

Elektronik Eserlerin Bilakis Dijital Eserlerde Stok Problemi Yok

Geçtiğimiz Eylül ayında tanıtılmasının akabinde stok meşakkati bir türlü çözülmeyen Nvidia ekran kartlarını bulmak 2022’ye kadar çok sıkıntı görünüyor. Morgan Stanley analisti Harlan Sur tarafından yapılan açıklamada, arz talep dengesizliğine bağlı olarak hem Nvidia hem de AMD’nin mikroçip tedarik sürecinde külfetler yaşadığı, bunun da fiyatları olumsuz etkilediği vurgulandı. Tüketiciler piyasada uygun fiyatlı ekran kartı ve işlemci bulamazken, kripto para üretim merkezleri ucuza alıp değerliye satan kullanıcıların elindeki eserleri dahi silip süpürdü.

Stok badiresi konsollarda da devam ediyor. Bilhassa geçtiğimiz sene Sony tarafından tanıtılan Playstation 5’e tüketicilerden çok ağır ilgi var. Mikroçip üretim kahırlarının konsol pazarını da etkilemesiyle piyasa fiyatı üzerinden Playstation 5 satın almak neredeyse imkânsız.

Elektronik eserlerdeki stok kahrı kısmen kripto para madencileri nedeniyle yaşanıyor olsa da Kovid-19 salgınının başından beri konutlarına kapanan tüketiciler de arz talep istikrarını bozan bir başka değerli faktör. Konutlarında bilgisayar ve konsol oyunları oynamak isteyen, online dizi ve sinema platformlarını kullanan kişi sayısı rekor seviyede arttı.

Steam Oyunları ve Öbür Dijital Eserler Nereden Satın Alınır?

KlyPKYi9CuBqHvBLhf6u_11_042dbb7fb0180227e429e7dd813b302d_image.png

Kurulduğu 2016 yılından bu yana dijital dağıtım tahlilleri sunan Ankara merkezli 5Deniz Bilişim Hizmetleri LTD. tarafından kurulan eTail.com.tr, profesyonel takımıyla tüm dijital eser gereksinimlerinizi karşılayabileceğiniz bir e-ticaret platformu. eTail.com.tr’de Steam oyun kodları, Steam TL cüzdan bakiyesi, Riot Points, UC, Apex Coins, Acoin, Fortnite V-Bucks, Free Fire Elmas, Valorant VPoints üzere oyun içi e-pin eserlerine ek armağan kartları ve yazılım lisanslarını en uygun fiyatlarla satın alabilir, 3D Secure ve SSL ile itimatla ödeme yapabilirsiniz.

C4whF1r2ApAuDsKJrwwb_11_30ead20a3efe0d8395e7a453466e90c3_image.png

Yerli Üretime Dayanak

Birebir vakitte TR.Games platformunun kurucusu olan 5Deniz, yerli oyun geliştiricilere yatırımda bulunuyor, Türk oyunları için dağıtım, tanıtım ve yayım dayanağı sağlıyor. eTail.com.tr’den yapacağınız her alışverişte, siz de ülkemizdeki bağımsız oyun geliştiricilerini destekleyebileceksiniz.

Üst Alt