Son Konu

Etkileyici aşk sözleri kısa

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Güzel aşk sözleri kısa 2019 kısa güzel aşk sözleri 2019 güzel aşk sözleri 2019 etkileyici aşk sözleri damar en güzel aşk sözleri kısa 1549104147 1549104147 etkileyiciasksozlerikisa20195c5574184e762etkileyiciasksozlerikisa20195c5574184e762 etkileyiciasksozlerikisa20195c5574184e762 ♥Aşkımıza Nokta Yatırma Bitanem Sana Kucak Dolusu Virgül Getiririm… ♥Aşkı Tadan Öğrenci Sınıfta Kalmaya Mahkumdur… ♥Rabbim Beni Her Yerde Yarat Ayaklarım Defalarca Ona Gidiyor… ♥Sen Inleme Seni Ağlatmak İsteyenler Ağlasın… ♥Bilki Senden Ayrıldığım Zaman Kıyametim Geldi Demektir… ♥Seni Hoşlanmak Suç İse Ben Bu Suçu İŞLERİM!!!… ♥Ben Yolumu Çizdim Ya Sen Yada Ölüm!… ♥Yaşamak hoş ama sen olmadan katiyen!!! ♥Aşkı seven yok sevipte ayrılan bilir… ♥Gül yağmur görmemişki Yağmurun kıymetini bilsin… ♥Gecenin karanlığı cehennemin sıcaklığı unut bundan böyle ayrılığı Ölümüne sevmedikmi??? ♥Gerçek sevgi mutlu etmesini bilendedir… ♥Seni unutmakmı dedin sus günaha girdin!… ♥Aşkın gözü kördür kime çarpar bilinmez… ♥Ben Cesurum Cesur Olduğum Kadar Sana Kulum Sevdiğim… ♥Ölümü Sevdiren Hasret Hasreti Sevdiren Gurbet… ♥Sen Benim Birincil Aşkım Son Durağımsın… ♥Palavracı Baharın Yaban Gülü Sevgilim… ♥Bitti Diye Üzülme Yaşandı Diye Sevin… ♥Ne Senin Aşkına Fakir Nede Senin Esirin Olacağım… ♥Sende Seversen Bilirsin Seni Nasıl Sevdiğimi!… ♥Keşke Yalnızlığım Kadar Yanımda Olsaydın Keşke Onunla Paylaştığımı Seninle Paylaşsaydım Keşke Senin Adın Yalnızlık Olsaydı da Ben Defalarca YALNIZ Kalsaydım!… ♥Ömür Denen Şey Bir Sadakatsiz Kuştur… ♥Kilometrelerce Uzakta Olsakda Sevgimiz Aynı Gökyüzünü Paylaştıkça Beraberiz… ♥Aşk Bir Çilek Beni Unutursan Çok Çek… ♥Seni Benden Ayıran Yollara Sitem Etme Seni :Bana Kavuşturacak Yeniden O Acımasız Yollar!… ♥YAKACAĞIM! Şu Kalbimi İçinde Sen Varsın Diye Yakmaya Kıyamıyorum…etkileyiciasksozlerikisa20195c55741855c89alt ♥Baharım Meltemsiz Dallarım Çiçeksiz Değermi Bu Yaşam Üstelikte SENSİZ!… ♥Birincil Sevgilim Değilsin Affet Fakat Sonuncu Olabilirsin Uyarı Et…  

Üst Alt