Son Konu

Evlilik Sozleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Evlilik Sozleri 2019
2019 Evlilik Sozleri

Evlilik Sozleri 2019

Belki secimdir, belki değil Belki doğaclamadır, belki ruya Kurnazlıktır belki Belki de hesaptır, koşulların denkliğidir, ihtiyactır Zorunluluktur, zorladır İstemli hırs, ekonomik yaklaşımdır belki de kim bilir kim nasıl kurar Ben seni ruhuma, aklıma, bedenime uc olmazsa olmazla istiyorum Benimle evlenir misin?

Sana anlatıyorum ya bana dair şeyleri, yuzumu de saklamıyorum huznumu de, sende oyle Sonra zaman tukeniyor ayrı yonlere gidiyoruzSanki bir kolum bir ayağım orada kalmış gibi, dengem yitmiş gibi oluyorum Ben boyle tek başına donuşler, ayrı yuruyuşler, tek yastıklı yataklarda sensiz uykular istemiyorum artık Yastığınla, sıcağınla, ruyalarınla gelir misin bana

Hayat denen şey zaten akıp gidiyor herkes payına duşenleri sırtlarken Mutluluklar kadar sıkıntılarda iz bırakmadan yitip gieriyor Anlam kazanmıyor gecen şeyler paylaşılmış anlardan anılara donuşmedikce Ortak bir hafızamız, gecmişimiz, anılarımız, boluşup coğaltacağımız geleceğimiz de olsun istiyorum artık Senin dahil olmadığın akıp giden bir zamana da tahammul edemiyorum artık Benimle evlenir misin aşkım

Engelli koşan atletler gibi, koştum, atladım, aştım tum engelleri Şimdi onumde bir tane kaldı Eğer onu da gecebilirsem, mutlu yorgun ama gonlunun şampiyonu olmak istiyorum Benimle evlenir misin?

İster guneyden gelen karayel, ister kuzeyden gelen poyraz ol, dilersen beni tumden ıslatan sağanaklar ol,guneşinle yanıp, serinliğine bırakayım kendimi, denizinde Umut ol bana, her şey cok guzel olacak deSımsıkı sar uşutmem seni de, cocuklarımız olacak bize benzeyecekler de Evlen benimle

Ben başka sularda yuzemeyen, beslenemeyen, sadece senin akvaryumunda yaşamaya mecbur hassas bir balık olmuşum Dertlenmiyorum aksine halinden memnun, bu yaşamaya muhtaclık cezbediyor beni Yaşlanıp olene kadar, balık gibi yuzmeyi unutana kadar kalmak istiyorum sularında Gel evet de bırakma sakın beni

Ruyalarımdan gerceğime, karanlıktan ışığa gecişime, gunduzden geceme, dunumden yarınıma ortak, sesime, nefesime, sensiz aciz bedenime destek, ruhuma, kalbime, beynime eş ol istiyorum Gelip hep benimle ol istiyorum

Hep beni sana getirecek yollar, senle bana acılacak kapılar, kokunla dolu odalar, seni bende uyutacak yataklar istiyorum Her şeyden cokta senle anlam bulan sıcacık bir yuva istiyorum Benimle evlenir misin sevgilim?

Hep senle dolu, benim aşkımla deli, umitlerimle, hayallerimle bezeli, hem hisli hem icli hem cok guclu dunyamı senli kılar mısın? Elimi sımsıkı tutar mısın sevdiceğim?

Bir yuvamız olsun artık Bize dair, bizi anlatan, bizle dolu Evimiz derken icimizin hoplayacağı, her şeyi uzaklaştırırken bizi yakınlaştıracak duvarları, pencereleri, odaları, bizle dolu kokusuyla evimiz olsun İcinde sen olsun, ben olsun, sevgi olsun

Saatler gibi, tıkır tıkır işlerken, ben beş olsam sen yirmibeş geciyor ol, ben uc olsam sen ceyrek geciyor ol, altı olsam, bucuk, iki olsam on gece, dort olsam yirmi gece, oniki olsam sende tam ustumde benle oniki ol , ne bir dakika ileri ne bir dakika geri hep eşit hep birlik ol istiyorum Zamanı beraber tutalım gel hadi

Üst Alt