Son Konu

fazla tuhaf bir kız

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
fazla hoş , samimi ve ilgiye yoksul sözlük ortamından tanıştım kendisiyle başlarda dalga geçme delirtme tekniğimi göstermek amaçlı kurban olarak seçtim kendisini benim profilimde kendi reel resmimi kullanıyorum arada böyle tipimle dalga geçen tipler ırk falan derken bunun öfkesini o kişiden çıkaracaktım ast nereden bileceğim kız olduğunu neyse beylerbayanlar konuşuyoruz lakin nasıl ben böyle başlıca söz sokmaya falan çalışıyorum bir yandan da pc başında kıkır kıkır gülüyorum o da çok hassas olduğundan küplere biniyor ben ast bu huyumdan hiç vazgeçmediğim için 2 günün sonunda pes ediyor bundan böyle yapma artık söyleme böyle şeyler diye yalvarmaya başladı bağlı ben devam ettim devam ettikçe de daha çok sinirleniyordu eminim sonradan düşündüm bir gün ulan kıza öyle hakaret ediyorsun lakin kızın sana tek söylediği şey ika acaba bu kızla biraz iyi geçinmeye mi başlasam diyorum giderken kızın profilinde fake bir fotoğraf var o beni herif olarak bilse bile ben onu bilemiyorum o yüzden arkadaş gibi davranmaya başlıyorum konuşuyoruz ediyoruz sonradan bana '' daha artı buradan konuşamayız numaranı ver '' diyor ben vermemekte inat ediyorum (bu adamakıllı yaşadığım 20 yıllık yalnızlıktan dışlanmaktan nedeniyle ibneliğine yapmıyorum yani) bitirelim o süre dedi son vermek zorunda değilsin dedim buradan da konuşabiliriz keza neyi var buranın dedim var bildiğim bir şey keza numaranı veremiyorsan da bir sosyal ağ hesabın vardır ben de bir hesap açayım oradan görüşürüz dedi (kızın sosyal ağ hesapları yokmuş hiç öylesine bir güzelliğinin smedya hesabının olmaması fazla şaşılacak doğrusu) ya işlenmiş al numaralarımı veriyorum dedim ve verdim bu konuşmaları özet geçtim yaşadığım yalnızlığı da anlatırım beni daha iyi anlayıp bana küfretmemeniz için (bazı kardeşlerimiz küfredecektir ulan kız numaranı istiyor ayı diye) neyse verdim numaraları falan kız hemencecik whatsapp'dan yazdı şükür kavuşturana diye daha sonra 12 tane övgü dizdi 1 tane de itiraf

iltifatlar şöyle oldu ilkinde senin gibi birinin bana yazması fazla şaşırttı beni doğrusu keza dudaklarını görünce içimden bir oyşş dedim dedi pak bir aile çocuğuna benziyorsun dedi ve gayet sürükleyici bir insansın bunu mesafeli tavırlarınla kanıtladın dedi eeee dedim gülüş smile'i koydum sonuna seninle bir yerde bir şeyler içmek karşılaşmak falan isterim dedi bense bu anlarda yüzüm o kadar gülüyor ancak sanarsınız 2 liraya 5 bin TL veren kupon tutturmuş bir yoksul adam gibi benzer böyle içim tez canlı lakin bir yanlamasına da uykum var gözlerim kapanacak gibi oluyor neyse yazışıyoruz falan fakat nasıl deli gibi ben yazıyorum o yazıyor hem de saniye farkıyla (benzeri maraton koşuyoruz o kadar max 15 saniye sonradan yanıt) baktım bu sabaha kadar benzer tempo gider ben dedim uykum var uyumam gerekli dedim bu vesileyle ayrıntıları ile belirtmek istiyorum kız gün içinde ne yapıyorsa veya ne yapmaktaysa rapor verirmiş gibi yazıyor bana fazla ilgili ve içten dediysem böyle işte kız hiç bozuntuya vermeden iyi geceler yazdı ben de iyi geceler yazdım kız trip falan hiç atmıyor bildiğin

ama bu kızla işin başından beri dost gibiyiz onun gibi konuşuyoruz son 1 haftada fazla şey konuştuk onları anlatmaya üşendim doğrusu bir ara yazarım merak etmeyin en geç 2 güne yazıyor olacağım

not: kendimden kısaca bahsedecek olursak 724 yalnız takılan 20 yıldır hiçbir kız göre sevilmeyen şişman bir türk erkeğiyim

boyum: 173 cm kilom: 126

diyet yapıyorum hedefim ayrıntılarıyla zayıflamak kız tavsiyelerde falan bulunuyor ara sıra hoşuma gidiyor spor yapıyor musun diye sormuştu geçen gün bende insülin direnci var dedim onu yenmeden emeklerimin karşılığını alamam dedim o yüzden yalnızca akşamları yürüyüş yapıyorum dedim kız perhiz yaptığımı falan da biliyor yani dorukkilo her şeyimi valla bu tavsiyeyi verirken fakat niyeti şaşırtıcı gerçekte

benim öğrenmek istediğim şey bu bahsettiğimiz ilişki dostluk mı? yahut kız benimle ilgileniyor da söyleyemiyor mu?

Üst Alt