Son Konu

Geceden daha sonra Aşık oldum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Çok Iyi tanımadığım bir kızla seyahat için Fransa'ya gittik Her liseden iki kişi seçiliyordu, bu kızla ben seçildim 1 hafta baştan başa birlikte dolaştık, gezdik falan Ilk başlarda kıza karşısında bir hissim yoktu çünkü öyle tipim değildi, kız esmer siyah saçlı, çok açık giyinen bir alıcı Neyse sonradan geze geze kanka gibi olduk Eifel kulesinin oradayken buraya gelmişken şakasına öpüşme fotografı çekmesek olmaz acilen kulenin önündededim fakat kız olabilir falan dedi, şok oldum fakat kabul etti neyse daha sonra akşam aynı otelde ayrı odalarda kalıyoruz akşam kapımı çaldı, sıkıldım biraz muhabbet edelim diye, 12 saat pek geyik yaptık, daha sonra anlamadım bir an oldu, ilişkiye girdik sabahtan kalktığımda ise odasına gitmişti o gün zaten son gündü tüm gün havadan sudan konuştu, hiç bir şey olmamış gibi davranıyor türkiyeye döneli 3 gün oldu lakin hala tınmıyor beni, kızın bakire olmadığını anladım o gece lakin yine de o günden beri kızı aklımdan çıkaramıyorum, geçmişi ilgilendirmiyor ama kız beni sallamıyor gibi görünüyor niye acaba?

Üst Alt