Son Konu

Girift bir ilişki içerisindeyim kafam karıştı.

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar Konu açmıştım farklı şehirlerdeyiz gibi bir metnim vardı fakat işler iyicene karıştıBir hiyakem var ama sonunu getiremedim kafam karmakarışık

Şuan konuştuğum bir kız var 18 yaşındaEski sevgilimin kuzeniKuzeniyle tanışmadan önce eski sevgilim yalan attığı için ayrılmıştım(ismini bilene bana uydurdu kuzeninden öğrendim)Kuzeni beni başkası olarak biliyordu eski sevgilim ona başkası diye kandır demişti anlamasın sevgili olduğumuzu demişti ama ben gerçeği söyledim ve tartıştım eski sevgilim ile ayrıldık daha önce bir çok defa bana yalan attı ve soğudum zaten bitsin bundan böyle dedim

Kuzeni her zaman beni arıyordu ilk zamanlarda konuşmamıştım sonraki günlerde konuşmaya başladıkKonuşmalarımızda oraya geliyim kalırım gibisinden buluşuruz gibisinden şeyler söylemeye başladı (ayrı şehirlerdeyiz)Bende olur felan dedimKuzeninin bir gün yine arıycam eski sevgilim mesaj attı telefonu bozuk diyeTamam dedim şuan ondan mesaj bekliyorumFakat eski sevgilim beni arayıp bana şöyle dedi '' aptal salak gibi hakaretler etti''Bende şaşırdım ve sustum sadeceSonra mesaj attı sana yakıştıramadım hemde hiç dediO kızla söylev onun nişanlısı var dediBirde üzerine yemin ettiŞaşırdım eski sevgilim ayrıldığımızda da demişti bu yüzden başlarda konuşmadımFakat sorduğumda nişanlım yok demiştiKime inanayım arkadaşlar ne yapmalıyımCidden güven duygusu kalmadı artık

Üst Alt