Son Konu

GTA Vice City Ölüler Şehri

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
GTA Vice City Ölüler Şehri
Gta vice citydeki herşeyi unutun ne polis var ne de arabalar sadece askeri bir kampta asker kıyafetindeki siz ve arkadaşlarınız ve diğer bütün şehir Zombişehirde yürüyerek gezmeniz mümkün değil herkes zombi dedim ya size zombiler saldırıyor ve sizi ısırıyor ve parçalıyorlarBu modülde hiç bir zaman gündüz olmuyor her zaman ürkütücü ve yağmurlu bir gece ve paramparça olmuş cesetler zombi olarak sokakta dolaşmakta
eSki görevlerin tamamını unutun yepyeni görevler vareski oyundan hiç bir görev yok
ve bu da benim görüşüm ki oyunu oynarken irkilmemek korkmamak elde değil

Bu modun cd si rockstar game tarafından avrupa ve amerika da satılıyoryeni bir oyundan da farksız ama açıkcasıGta long night fire ı indirip kurduktan sonra ilk görevi bitirince sizden gta cd sini takmanızı istiyorgenelde downloadı yapacağınız yerde de görürsünüz longh night fiz diye bir dosya var oyunun içindki mainscm dosyasını değiştirip oyunu *****lemiş de oluyorsunuz

arkdaşlar zombiler çok korkunç herkes paramparça ceset olmuşAyrıca longh night bügüne kadar gta oyunları arasında yapılmış olan en büyük modifikasyon olma özellğini taşıyor
ilk görevde stüdyodaki adamı öldürüyorsunuzve dışarıda sizi bekleyen arkadaşınızı zombilerin yemesini seyrediyorsunuzbu arada onun ne hissettiğini hiç düşündünüz mü diye felan diyor ingilizceondan sonra dışarı çıkıyorsunuz ve tabi sizi yemeye çalışan onlarca zombinin ısırıkları arasında Smiley sonra askeri kampa geri dönüyorsunuz

Oyunu yüklemeye daha doğrusu modu gelince netten indirdiğiniz gta longh night zip dosyasını bir yere extarct yapıyorsunuz extract yaptığınız klasöre girip step 2 klasörü haricindeki bütün dosyaları zipliyorsunuzziplediğiniz dosyayı gta mod installer ile gta vice city'ye yükledikten sonra step 2 klasörünün içerisinde yer alan bütün dosyaları vice city'i nereye kurduysanız oraya kopyalıyorsunuz ekliyorsunuz dostlar,kurulum biraz karışık ama uzun değilArkadaşlar ister inanın ister inan mayın böyle bir oyun varDaha fazla bilgiyi türkforumnet te bulabilirsiniz
İndirmek için :
Long Night
Hataları Gideren Patch İçin:
Long Night Final Patch
Tanıtım Vidosu İçin:
Long Night Trailer
Yazan : Demir Adam

Saygılar Emeğe Saygı
Alıntı Değildir

Üst Alt