Son Konu

Gta Vice City ve III Yardım

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhabalar arkadaşlar bende nadiren gorulen bi hata var ve bu hatanın çözümünü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim
şimdi hata şu ; gta 3 de olanını söyleyeyim ben ama gta vice citydede aynı şey oluyor belkide diğer gta lardada oluyordur ama bakmadım neyse şimdi yeni oyun başlatınca baslangıcda verilen arabanın yanarkenki kısa video, trailer gibi çıkan video vardır ya işte orda altyazı geçer normalde bende 1 alt yazı geçiyor ve devamı gelmiyor oyun donmuyor yerde gasteler vs gibi şeyler hareket ediyor yani oyunun donma gibi bi sıkıntısı yok ama o ilk altyazı geçtikten sonra diğerleri gelmiyor ve oyun o esnada o video trailer gibi dediğim gibi yerde olduğu için karakteride haliyle oynayamıyorum sorunu çözmek için şöyle bir yol denedim ; bu sorun gta vice citydede olduğunu söylemiştim vice city de oyunun kayıtlı dosyasını attım oyuna kayıtlı yerden gitdim o trailer türü şey çıkmadı tamam buraya kadar tamam ama bu seferde oyunun ilerki zamanlarda o trailere benzer şeydende olduğu için görev yaptıkca gene aynı sorun oluyor
bana yardımcı olana şimdiden teşekkürler yorumlarınızı bekliyor olucam

Üst Alt