Son Konu

Gülçin Erdal Şeyda Lafçı'nın vefat ettiği kaza hakkında konuştu: Her şey 3 saniyede oldu

bilgisayarci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
gulcin_taburcu_oldu_cenazeye_katilamadi_1639596273_9997.jpg

Erdal Şeyda Lafçı ile kaza geçiren, Gülçin, tedavi nedeniyle cenazeye katılamamıştı. Soluğu İzmir'de Lafçı'nın mezarı başında alan Gülçin, yaşadığı acıyı yürek burkan sözlerle ifade etti.

36 yaşındaki Gülçin Ergül, Erdal Şeyda Lafçı iel yaşadığı korkunç kaza sonrası vefat haberini hastane de almıştı. Tedavi sürecinde olan Gülçin, cenazeye katılamadı. Taburcu olur olmaz soluğu İzmir'de Lafçı'nın ailesinin yanında alan Gülçin, mezarına giderken sinir krizi geçirdi.

HER ŞEY 3 SANİYEDE OLDU!

Posta'dan Alev Gürsoy Cimin'e konuşan Ergül, "İşlerim için İstanbul’a gidiyorduk. Kazadan kısa bir süre önce Erdal bana çok güzel şeyler söylemişti. O kadar mutluydum ki şarkı söylüyordum. Her şey üç saniyede oldu bitti. Aşkımı, meleğimi, diğer yarımı kaybettim" dedi. Daha sonra vefat eden Lafçı hakkındaki bu sözleri ise ağlattı:

"Onlar benim ailem. Birbirimize destek oluyoruz. Sevgilimin mezarını ziyarete gittim. Bir kez daha yıkıldım çünkü öldüğüne inanamıyordum. Bu bir kâbus olmalı. Ben iyiyim, tedavim devam ediyor. Meleğimin acısının yanında benim ağrılarım bir hiç. Çok bitkinim, gözlerimin feri söndü. Acımın tarifi yok."

SAĞLIK DURUMU DEVAM EDİYOR!

Hastanede taburcu olan ancak halen sağlık sorunları devam eden Gülçin, Erdal Şeyda Lafçı'ın İzmir'de düzenlenen cenazesine katılmadı.

DDZCD_1639596253_9662.jpg
kazadan sonra araç

Gülçin Ergül'ün bulunduğu araba pazartesi gecesi İzmir-İstanbul otoyolu Susurluk mevkisinde aynı yöne giden Cengiz Y. idaresindeki TIR'ın dorsesine çarpmıştı. Araçtab Gülçin, hafif yaralı çıkarken Lafçı, olay yerinde hayatını kaybetti. 

V9FGx_1639596231_6609.jpg
cenazesi

Lafçı'nın cenazesi ise savcılık incelemesinin ardından sevk edildiği Balıkesir Devlet Hastanesi'nin morgundan alınarak memleketi İzmir'e gönderildi. Lafçı'nın cenazesi bugün İzmir Narlıdere Şehitlik Camii'ndeki öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Karabağlar Mezarlığı'na defnedildi.

Üst Alt