Son Konu

Gunduz Ve Gece Hikayeleri Kitabının Yazarı Kimdir

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Gunduz Ve Gece Hikayeleri Kitabının Yazarı Kimdir

Gunduz Ve Gece Hikayeleri Kitabını Kim Yazdı

Gunduz Ve Gece Hikayeleri Kitabının Yazarı Guy de Maupassant

Aşk olmayınca hayat bana dayanılmaz geliyor Bir kopek tarafından bile olsa, sevilmeye ihtiyacım var Ne dersen de Simone, bence hepimi aynıyız Hayır değiliz canım Ben her hangi biri tarafından sevileceğime, hic sevilmemeyi tercih ederim Orneğin şey tarafından sevilmek hoşuma gider miydi sanıyorsun, şeyŞey () Arabacım tarafından, diye ekledi Bayan Margot belli belirsiz gulumseyerek fısıldadı:Hizmetindeki biri tarafından sevilmenin cok eğlenceli olduğuna temin ederim seni İki uc kez başıma geldiOyle bir goz suzuyorlar ki gulmekten olursun Tabii ne kadar sert davranırsan, aşkları da o kadar artıyor Sonra ilk uygun bahanede kapının onune koyuyorsun cunku durum ortaya cıkarsa komik duruma duşersin Bayan Simone gozlerini onune dikmiş dinliyordu Sonunda Yoo, uşağımın sevgisinin benim icin yeterli olmadığından emin olabilirsindedi Soylesene, seni sevdiklerini nasıl fark ediyorsun? Diğer erkeklerdeki gibiİyice aptallaştıklarında anlaşılıyor İyi ama beni seven erkekler bana aptal gorunmuyor Sohbet edemeyecek, sorulara cevap veremeyecek, neler olup bittiğini anlayamayacak kadar alıklaşıyorlar şekerim Peki bir hizmetli tarafından sevilmek senden nasıl bir etki yapıyor? Heyecanlanıyor musun? Gururun mu okşanıyor?

alıntı

Üst Alt