Son Konu

HAILEY BIEBER VICTORIA’S SECRET’IN YENİ YÜZÜ OLDU

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
e8b0f3c2-313b-4308-9912-38b4e7bc27c3-bieber1.jpg

Hailey Bieber’ın yalnızca yeni bir saç tarzı yok fakat birebir vakitte yeni bir rolü var! Pazartesi, günü Victoria’s Secret’ın VS Collective isimli yeni insiyatifinin yüzü olduğunu duyuran Bieber, Instagram sayfasından üç fotoğraf paylaştı. Yıllar boyunca markaya karşı yöneltilen tenkitlerden sonra, kısa bir müddet evvel Victoria’s Secret daha çeşitli ve kapsayıcı bir model seçimi yapacağının kelamını vermişti.

Haziran ayında, artık bir gelenek haline gelen Victoria’ Secret meleklerinden vazgeçeceğini duyuran marka, güçlü, çeşitli ve yeni bir küme bayan ile çalışacağını açıklamıştı. Rihanna’nın Savage x Fenty gösterilerinin süksesinden sonra düşüşe geçen Victoria’s Secret, her yıl sonunda gerçekleştirdiği gösterişli defileleri de sonlandırmıştı. Megan Rapinoe ve Priyanka Chopra üzere birçok bayanın içinde bulunduğu yeni Victoria’s Secret temsilcileri ortasına eklenen son isim ise Hailey Bieber oldu.

“Güçlü bayanların seslerini özgün bir biçimde kullanabilecekleri Victoria’s Secret’ın VS Collective’e katıldığımı duyurduğum için çok mutluyum” yazan Bieber, “VS ile bu seyahatte ve önümüzdeki çalışmalarda partnerlik yaptığım için çok heyecanlıyım” diye ekledi.

Bieber’ın üç farklı iç giysi seti ile kampanya fotoğraflarını paylaşan Victoria’s Secret, fotoğrafçı Zoey Grossman ile bir ortaya geldi. Uzunluğu sebebiyle daha evvel bir Victoria’s Secret defilesinde yürümeyen Bieber, “Hikayeleri ile sayısız sefer bana ilham kaynağı olan bu kadar mükemmel bayanla bir ortada olduğum için onur duyuyorum. VS Collective’in bir kesimi olarak müspet değişime katkıda bulunmak için sabırsızlanıyorum” dedi.

Üst Alt