Son Konu

Hamachi de Need For Speed Underground 2 LAN Hatası Yardım Lutfen =(

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Selamın Aleyküm benim bi sorum olacak sizlere

Gecenlerde arkadasımla birlikte need for speed underground 2 yi multiplayer olarak oynamak istedik her ikimizde farklı yerlerde oldugumuz icin hamachi programına başvurduk hamachi diye bir program buldum kurduk serverimizi yaptım ve arkadasıma yolladım arkadasım yazdı ve ağıma katıldı biraz bekle dedim ben arabamı yapıp oyunu kuracagım dedim arabamı yaptım oyunu kurdum LAN a girdim Host ben idim hosta tıkladım ismini yazdım neyse girdim lobby e kadar geldim yukarda lobby tusuna bastım ve söyle bir hatayla karsılastım: Resım koymaya hakkım yok su an o yuzden yazıyla yazıyorum

You Have lost your connection to the EA Server Please make sure your network adaptor and network cable are plugged in Would you like to reconnect ?

Türkçe:

EA Sunucu bağlantınızı kaybettik Lütfen ağ bağdaştırıcısı ve ağ kablosunun takılı olduğundan emin olun içeri yeniden girmek istiyormusun ?

nette biraz arastırmadan sonra servercfg dosyasının içindekileri değistirirsek olur belki dediler yaptım olmadı yinede bu forumda bu ise aklı eren yiğit varmıdır acaba ?

Üst Alt