Son Konu

hanimlar lutfen bana bi bakarmisin?

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
hanimlar lutfen bana bi bakarmisin? amın içini göster am göster merhaba bayanlarr aslinda bu siteye uye olali cok bi süre olmuyo ama pasamdan firsat bulamiyorrumneyse cok uzatmadan konuya gireyim benim 8 aylik bir oglum var cani saglosun oglum oyle yaramazki anlatmamhic birseyden menun olmuyo2 ayliken beni emmek istemedi beni emmeyi biraksin isetmiyodum heryolu denedim ve ayakda emmeye alisdi hala ayakda emiyoruz hemde 1 ssatttn pozitif takir edersinz ki cok artı yoruluyorum emmeyi cok seviyo fakat gelin gelelim asil konuyo ben gebe olabilirim acikcasi cok korkuyorum katiyen aldirmam fakat nasil bakicam hicbir fikrim değil yurt disinda yasiyorum kimsem yok bana yardim edbilcek bir deneme alip yapicak cesaretim bile yok biliyorum eger hamileysem bebegimi derhal kabullenicem hatta pasami uyuttukdan sonra daha ortada olmayanhanimlarlutfenbanabibakarmisin5c4b4d9f82cbagifalt bebisim bebisim bebisime esimle isim bile dusunuyoruzduygularim cok karisik dunden beri mide bulantilarim var isin kotusu son adet tarihimi hatirlamiyorum bazi gebelik belirtilerim var fakat muhakkak degilim bi 10 gun daha bekleyip test yapicambiliyorum bebegim olsun diye cabalayan birsuru insan var Allah onlara hayirlisiyla saglikli bebekler verisn insallh en kisa zmanda ama cok karisigim nasil bakicam bilmiyorum oglum emmeyi cook lakin cok seviyo ve bnm 3 aylik olana kadar emzirmeyi birktirmam lazimcok karisik oldu biliyorum lutfen kusura bakmayin ama sunanda bende tipki yazdiklarim dek karisigim hamilemiyim onu bile bilmiyorum gerci ,fakat yuzde doksan hamileyim sanirim sizin fikirlerinz benim icin cok onemli sizce hamilemiyim ?ve iki cocugu pespese yapan arkadaslar yada tanidigi olan arkaslar bnm korktugum gibi kuvvet mu ikisnini ayni anda buyutmek ?bu durumun avantajlari yada dezavantajlari neler yorumlariniz bekliyorum simdiden cok tesekkuler​  

Üst Alt