Son Konu

Hayırlı Cuma Mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Hayırlı Cuma Mesajı

Hayırlı Cuma Gunu Mesajları
Cuma gibi gunumuz var İslam gibi dinimiz var Muhammed gibi sahimiz var Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine muhur vurdum, ustune Cumanız Mubarek Olsun

Lailahe illallahtir ozum, Muhammed Mustafadir sozum, ihlasi serif ile yikadim yuzum Ayetele kursu icin sen kabul eyle sozum

Rabbim sen unutan kullarindan etme bizi,dara dusunce hatirlayan kullardan etmi bizi yuce rabbim seni her vakit anan kullardan eyle bizi cumaniz mubarek olsun

Bizi yoktan var eden, varlığından haberdar eden, yaratıp imtihan eden, imtihan edip sabır veren Allahın muminlerini bağışlaması dileğiyle hayırlı cumalar

Allahın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gonul guneşiniz hic solmasın, yuzunuz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun Cumanız Mubarek Olsun

Binlerce cicek var, gul başka, milyonlarca insan var ama dost başka, milyarlarca gun var ama Cumalar başka, Cumamız mubarek olsun

Ey insanlar! gaflet uykusundan uyanın!bekliyor bizi bu dehşeti gunler tevbe edin kardeşler ALLAH BELKİ AFFEDERhayırlı cumalar

Ne yaprağınIZ kurusun ne gulunUZ solsun her tuttuğunuz altın olsun avuclarınız semada dudaklarınız duada olsun her an ve her gunki dualarınız kabul olsun CUMANIZ MUBAREK OLSUN!!!

Allah yolundan atrılmayalım ne kadar sabrınızı zorlasalar karşılarında gene sabır bulacaklardır hayırlı cumalar

Kalpler imanla, gonuller huzurla dolsun saadetler hepimizin olsun ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun cumanız mubarek olsun

Kimi zamanlar vardır en muhabbetli en uhuvvetli ve en guzel, en icten muminin bayramıdır boyle zamanlar en guzel gunun cuma bayramın olsun duayla

Once yollar uzanır hakka yurumek icin, tomurcuklar guller acar onu gormek icin, dua eden biri var senin icin sende dua et ALLAH icin cumanız mubarek olsun

Ne yaprağınız kurusun ne gulunuz solsun her tuttuğunuz altın olsun avuclarınız semada dudaklarınız duada olsun her an ve her gunki dualarınız kabul olsun CUMANIZ MUBAREK OLSUN!!!

Amerika Birleşik Devletleri, en az lise mezunu 50 Bin İşci AlacakMaaşlar en az 4 Bin DolarAyrıntılar ve Başvuru Formu İcin Tıklayın

Cumamız mubarek dualarımız ve tobelerimiz kabul olsunSelamların en guzeli sizlerin uzerine olsun

Bugun Cuma gunudur Dinim Islam dinidir Dinimin Islam dini olduguna, yetmis binin nisfina, muhurledim ustune

Selatu selaya yolladim Mevlaya, sen cumlemizin muradini ver gelecek Cumaya

Huzur ve guven icinde yenen kuru bir ekmek,endişe icinde yenen baldan daha tatldırNamus icinde yaşanan bir cadır,ahlaksızlığın hukum surduğu bir koşkte yaşamktan daha sevimlidirCumanız Mubarek Olsun

Cumamız mubarek dualarımız ve tobelerimiz kabul olsun Selamların en guzeli sizlerin uzerine olsun

Kalpler imanla, gonuller huzurla dolsun saadetler hepimizin olsun ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun cumanız mubarek olsun

Ne yaprağınız kurusun ne gulunuz solsun, her tuttuğunuz altın olsun Avuclarınız semada dudaklarınız duada olsun Her an ve her gun dualarınız kabul Cumanız mubarek olsun

Anlatmaya dilde lisan yetmiyor, utancından durdu kalem gitmiyor, ne yapsak da, bizde kusur bitmiyor; olmuşuz bir kere isyana tabi, kurtar bizi Yarabbi Cumanız hayırlı ve mubarek olsun

İmkanların bittiği yerde iman vardır Derdin ne kadar buyuk olursa olsun, derdinden buyuk Allah vardır Cumanız Mubarek Olsun

İnsan; gecmişin hasretcisi, geleceğin ozlemcisi, yaşadığı anın şikayetcisidir Allah bizi şikayet edenlerden değil şukredenlerden eylesin Hayırlı cumalar

Duaların geri cevrilmeyeceği bugunde rabbim dualarımızı kabul etsin Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın guzel Mevlam Hayırlı Cumalar

Guneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla suzulen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en guzel duygu sizle olsun Hayırlı cumalar dilerim

Üst Alt