Son Konu

Hiç kız arkadaşının olmaması

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Selamlar beyler bayanlar

Benim ismim emre 21 yaşına girdim geçen ay
Yani konun girişi değil işte birden dalarız bizde

Bu güne değin bir kıza ne sarılmışlığım ne öpmüşlüğüm var (Bayağı arkadaşları saymıyorum) hiç hissi anlamda bir kızla birlikte olamadım kısmet mi olmadı benden mi kaynaklanıyor bilemiyorum bundan böyle Ilginç bir duygu

Elin oğulları kızlara hunharca,adice davrandığından mütevellit kızlar bunlardan hoşlanıyor ben sevdiğim bir insanı üzmem üzemem kıyamam dost belkide bu yüzden daima kaybettik kim bilirGeçen yıl bu zamanlar yine buraya bir konu açmıştım sevdiğim kız ile ilgili çalıştığımız yerde tanışmıştık 34 ay konuştuk ettik ben ona açıldım falan kötü birşey demeden reddetti beni konuşmamız kesilmedi falan baktım ben bayağı bir şekilde konuşamıyorum işin peşini bıraktım 67 ay sonunda çünkü düzelemiyordum

Senelerdir içimde birikmiş olan bu sevgi bir insana boşalınca hayatım oluvermiştiHer saniyem onundu her nefesim onundu ama kıymet bilemedi
inanın birşey yerine getirmek isteseydim fazla sıcacık fırsatlarım olduHatta şöyle fakat; bir ara 3 hafta tek kelime konuşmadım işyerine istifasını verdi falan gitmesine 3 gün kala geldi yanıma akşam konuşucaz falan diye(Birazdan anlatacağım olaylar yaşanmadığı için o üç hafta rahattım nasılsa bir umut olmadığını bildiğim için) Neyse çıktık yolda sordu niçin konuşmuyorsun ben sana fena birşey mi yaptım neden düşman gibisin diye falan Ben rahatsızlık vermeyi sevmem ve kızlarla fazla arkadaşça olmamaya çalışırım çünkü biliyorum ki benim ırkım kızları sadece ''Götürmek'' arkasında olduğundan yanlış anlaşılmak istememişimdir defalarca Her neyse bende 3 haftayı gelde birde bana sor falan dedim gülüştük durağa geldik gitmesini istemediğimi söyledim sende gel ozaman dedi atladık otobüse otobüste ağlamaya başladı konuşmadan dışarı bakarak ağlıyordu bana bakmasını istediğimde bakamam daha çok ağlarım diyordu Bende hiçbirşey demeden ( elini bile tutmadan ürkütmek ve ürkütmek istemediğim için) devam ettik Otobüsten inince ben tekrar bir duygu patlamasıyla bana bunu neden yaşattığını yalnızca onu sevdiğimi benden ne istediğini sordum bağırarak sokakta ağlaması kesilmişti yürüyorduk 2030 metre daha sonra koluma girip başını yasladı ve öyle yürüye yürüye gidiyorduk tek sözcük etmeden edemeden hemen hemen ağlayacaktım aylardık köpekler gibi sevdiğim kız kolumdaydı ama biliyordum benim değildi olmayacaktı sokağın köşesinde durduk bana baktı gözlerim doluydu ağlayacakmısın dedi tek kelime edemedim kafamı salladım hayır dercesine bir anda bana sarıldı aylardır bunun gerçek dışı ile yaşıyordum ''O an '' ile ilgili tek saniye hatırlamıyorum sadece kollarımı sarıp saçlarının arasından boynuna gömülmüştüm yaklaşık 1 dakika öylece kaldık görüşürüz dedi ben hala tek sözcük edemiyordum kafamı salladım ve gözlerim şakır şakır arkamı dönüp gittim

O günden sonra sözde hiçbirşey yaşanmamış gibi umarsızca davranıyordu halen bir lahza için beni sevdiğini düşündürüp yeniden sözde yolda bırakmıştı

o gecenin sabahında ( uyuyamamıştım uykum gelmiyordu gece her tarafında düşündüklerimi yazdım mesaj olarak) onu deli gibi sevdiğimi dün hayatımın en güzel anını yaşadığımı falan filan fıstık Karşılık olarak fazla mutlu uyandığını uzun zamandır böyle güzel bir güne başlamadığını falan yazmıştı

O günden sonradan herşey aynı rutinine dönünce bende artık yüreğimi söküp yoluma bakmaya başladım Derhal twitter'dan bakıyorum bir çocuğun gerisinde koşturuyor çocuk buna yüz vermiyor Benden çok fena 'AH' aldı istedikleri yolunda gitmiyor bir yanlamasına seviniyorum bir yanlamasına halen üzülüyorum

Allah'ta beni kahretsin : )

Böyle işte arkadaşlar içimi dökmek istedim yalnızca yılların birikimini tek bir insana verdim oda değer bilemedi ve acilen hiçbir kıza güvenemiyorum

Herkes'e iyi sabhlar iyi forumlar

Üst Alt