Son Konu

Hoşlandığım kız beni arkadaşı olarak görüyor.

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlarSınıfta Damla adında bir kız varBöyle kıvırcık saçları var fazla tatlı bir kızİçine kapanık ve gürültüsüz bir kız yani öteki kızlar gibi değilYaklaşık 1 ay önce ben buna kalp biçiminde kutu hazırladım kutunun içinde 30'a yakın anekdot vardı,2 tane küçük melek koydum ve kutunun en altına sana senden daha hoş bir armağan bulamadımyazdımOkul çıkışı okulun arkadaki tarafına çağırdım ve kutuyu verdimKutuyu görünce güldü açtı baktı daha sonra yani ne kavrayış geliyordedi bende Damla seni çok seviyorumdedimBöyle diyince şok oldu gülerek suratıma bakmaya başladı ve o lanet lafları söyledi ben seni arkadaşım olarak görüyorum dediArdından bir şey demeden uzaklaştım,dünyam başıma yıkıldıİlerleyen saatlerde bana WhatsApp üzerinden hediyen için çok teşekkür ederim ama ben seni hiç öyle düşünmemiştimyazdıHep iyi geceler mesajları atıyorum sadece 1 kere yanıt verdiğini gördümKonuşmak isemiyor musun diye sorunca dost olarak konuşabiliriz ama bu konuda konuşmak istemiyorumdediKız içine kapanık ve sessiz bir kız,dost çevresi falan da diğer kızlar gibi değil,muhabbete falan da giremiyorumYani anlayacağınız ben bu kızı nasıl etkilerim ? Nasıl kendime çekerim ? Lütfen takviye edin arkadaşlarŞimdiden teşekkür ederim

Üst Alt