Son Konu

İbrahim Tatlıses Dilan Çıtak İddiaları İçin Neler Söyledi?

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
İbrahim Tatlıses Dilan Çıtak İddiaları İçin Neler Söyledi? Bu konu; İbrahim Tatlıses Dilan Çıtak İddiaları İçin Neler Söyledi hakkında bilgiler vermektedir Sevgili melekler, Su Gibi programının solisti olan Dilan Çıtak'ın İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu iddiaları son günlerin bomba haberlerinden biri Bu konu hakkında ilk önce konuşan Dilan'ın arkasından İbrahim Tatlıses de bir açıklama yaptı İşte detaylar 1548625637 1548625637 ibrahimtatlisesdilancitakiddialariicinnelersoyledi5c4e26e8d79f9ibrahimtatlisesdilancitakiddialariicinnelersoyledi5c4e26e8d79f9 ibrahimtatlisesdilancitakiddialariicinnelersoyledi5c4e26e8d79f9 Su Gibiprogramının solisti Dilan Çıtak'ın İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu öne sürüldü Çıtak iddiayı yalanlamadı, Yeri ve zamanı geldiğinde konuşurumdedi ŞU AN KONUŞMAMAM GEREKİYORÇıtak, iddialarla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: Bu konuyla ilgili sorulara cevap vermeyeceğim Şu an konuşmamam gerekli, avukatım da böyle istiyor Yeri ve zamanı geldiğinde sizlere her şeyi açıklarız Bu konuyla ilgili ne annem, ne de ben konuşacağız Açıklama devlete ait yollarla olacak Birazcık sıkıntılı bir dönem geçiriyorum Bunların içinde kaybolmak insanın canını sıkıyor 'Su Gibi' programında bunlar konuşulurken, gerçekten orada bile değildim Programın ilk seansında çıkıp şarkımı söyledim Köpeğim rahatsız olduğu için yayından çıkıp onu veterinere götürdüm 'Dilan stüdyoyu terk etti' demeleri çok garip, çünkü orada bile değildim Ben müzisyenim ve müzisyen kimliğimle konuşulmak istiyorum Şu lahza yaşananları dışarıdan bir göz olarak izliyorumDilan Çıtak'ın 2011'in mart ayında silahlı saldırıya uğrayan ve uzun bir zaman tedavi gören İbrahim Tatlıses'i hastanede ziyaret ettiği de öne sürüldü  

Üst Alt