Son Konu

İbrahim Tatlısesin Vurulması

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
İmparator İbrahim Tatlıses nasıl vuruldu
İbrahim Tatlısesi kimkimler vurdu
İbrahim Tatlısesin vuruldu yer

Turkiyenin imparatoru, unlu turkucu İbrahim Tatlıses, dun gece program yaptığı kanaldan ayrılırken uzun namlulu silahla uğradığı saldırı sonucu başından yaralandı

Polis, icinde iki saldırganın bulunduğu aracı tespit etti, ancak saldırganların kimliğine dair henuz bir bilgi yok

Olay yerinde cekilen fotoğraflar
imagesibrahimtatlisesinvurulmasi5ad20daa23c00
imagesibrahimtatlisesinvurulmasi5ad20dab77ab3

İbrahim Tatlısesin şoforu olay anını anlatıyor
Her şey normaldi Televizyon cekimlerinden sonra İbrahim Tatlıses, Buket Damla Cakıcı ile birlikte icerden cıktı İbrahim Tatlıses benim yanıma on koltuğa oturdu Buket Damla Cakıcı ise arkaya oturdu Yola cıktık Eski ozel harekatcı olan iki koruma arkadaki arabadan bizi takip ediyorlardı Olay sırasında bazı sesler duydum İlk anda silahlı saldırıya uğradığımızı anlamadım On cam kırıldı Her şey saniyeler icinde oldu İbrahim Tatlıses'e baktığımda başından kan akıyordu ve koltuğa yığıldı O anda bize ateş edildiğini anladım Gayri ihtiyari ayağımı gaz pedalından cekmiştim Durmanın ona bir faydası olmayacağını duşunup gaza yuklenip hastaneye doğru otomobili surmeye başladım Bu sırada telefonla arkadaki korumaları arayıp onlara İbrahim Tatlıses'in vurulduğunu soyledim

İbrahim Tatlısesin ekibinden bir gorgu tanığının anlatımıyla dehşet dolu dakikalar

Kutsi ve Deniz Seki konuktu Program bitiminde konuklardan once İbrahim Bey ve Damla Hanım cıktı Deniz Seki ve Kutsi iceride sohbet ediyordu

Haber geldi, 'İbrahim Bey vuruldu' diye Şaka zannettik Baktık ki guvenlikci panik icinde hemen indik Doğruymuş Eyup Abi (Tatlıses'in menajeri) ambulans cağırdı 2 ayrı ambulans geldi Bazı gazeteciler televizyoncular vardı Goruntu alınmasın diye cevresini sardık Damla (Buket Cakıcı) kendinde değildi Her yer kan icinde kalmıştı İbrahim Beyin bilinci acıktı Kesik kesik ama duzgun şekilde 'Olur mu yaaa? Olur mu hic?' diye art arda tekrarlıyordu Başının yanından girip cıkmış mermi İbrahim Bey, tomografide doktorun 'Elimi sık, ayağını tut' gibi sorularına tepki vermiş Arabanın icinde vurmuşlar Şoforu şans eseri isabet almamış Zaten İbrahim Bey hissetmiş ve başını hemen yere eğmiş Eğilmese cok daha fazla kurşun yiyecekmiş Birinci ambulans İbrahim Bey'i diğeri Damla'yı aldı Oğlu İdo'ya haber verdik Derya Hanım'la birlikte kısa surede ardımızdan geldiler Hastaneye girince hemen acil mudahale yapıldı Beyinde kanama var dediler Sonrasında sedyeyle uzaklaştırdılar bizden

İbrahim Tatlısesin doktoru imparatorun sağlık durumunu şoyle anlattı:

Prof Dr İlhan Elmacı, saat 1100'da acıklama yaptı Tatlıses'in son durumuyla ilgili bilgi veren Elmacı, Hayati tehlikesi azalarak devam ediyordedi

Şu anda uyutulan Tatlıses'in tomografisini cektiklerini anlatan Elmacı, ameliyat oncesine gore durumunun iyi olduğunu vurguladı 24 saat gozetim altında tutulacak olan Tatlıses'in yarın yeniden tomografi cekeceklerini belirten Elmacı, Ailesi burada Cok ziyaretcisi var Ama yoğun bakıma kimse girmiyor Bazı haberler oluyor aileyi rahatsız eden Yoğun bakım kontrolumuz altındadırdiye konuştu

Prof Dr İlhan Elmacı, Bize geldiğinde sol tarafında tamamen felc vardı Şu anda başka bir ameliyat gerekmiyor Bu olay ilk olduğu sırada şuuru acıktı Yarım saat icinde uyandırma zorluğu vardışeklinde konuştu

Tatlıses'in beyninde hasar meydana geldiğini belirten Elmacı, Acık beyin yarası mevcuttu Beyin acıkta izlenmekteydi Ameliyattan sonraki surecte yoğun bakıma aldık Kafa ici basıncı duşurmek icin deneyimli ekibimiz var Kafa ici basıncını duşurmek icin kullandığımız ilaclar var Ara ara gelişmeleri tomografi ile takip ediyoruzşeklinde konuştu

Tum mudahalelerin zamanında yapıldığını belirten Elmacı, Konuşma gucluğu olacağını zannetmiyorum Beyin hasarının olduğu taraf konuşmayı kontrol eden bolum değil Ama bir kuvvet kaybı olabilir Gorunum acısından bir sıkıntı yok Biz 24 saat buradayızdiye konuştu

Buket Cakıcı'nın durumunun daha iyi olduğunu belirten Elmacı, Ameliyattan uyanık olarak cıktı Onda beyinle ilgili oluşmuş bir hasar yokdedi

Üst Alt