Son Konu

İkinci çocuğunu kucağına almaya hazırlanan Bengü'den yeni hamilelik pozları

seocu

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
bengu_ikinci_kez_anne_oluyor_bengu_bebeginin_cinsiyetini_de_acikladi_1621084109_1.jpg

Ünlü şarkıcı Bengü ikinci bebeğe hamile olduğunu sosyal medyadan duyurmuştu. Bengü, ikinci çocuğunu kucağına almasına 1 ay kala doğumdan önceki son ay hamilelik pozlarını paylaştı.

İkinci bebeğine 8 aylık hamile olan ünlü şarkıcı Bengü, geçtiğimiz günlerde koronavirüs aşısı olmuştu. İkinci çocuğunu kucağına alacak olan Bengü'den yeni hamilelik pozları geldi. 

0I2kj_1631429280_6189.jpg

Dünyaya gelecek oğluna eşi Selim Selimoğlu'nun adını verecek şarkıcı, karnı burnunda fotoğrafını Instagram'dan paylaştı.

RKcDm_1631429304_6879.jpg

"Bengü, "Son hamiş fotoları; çünkü hoş geldin 8'inci ay" yazarak, kalp emojisi koydu. Şarkıcı, etiket olarak ise, "Bebek yükleniyor" diye yazdı. Bengü, kısa sürede binlerce beğeni aldı.

CebuQ_1631429315_491.jpg

Hamile olmasına rağmen aşı yaptırması tartışma konusu olan Bengü, eleştirilere cevap verdi.

ddzmm_1623825693_6866.jpeg

Konuyla ilgili detaylı araştırma yaparak aşı olduğunu belirten Bengü, "3 aydan sonra aşı yapılması öneriliyor. Ben 5 aylık olduğum için gönül rahatlığıyla ilk gün gidip aşı yaptırabildim. Şu ana kadar da hiçbir yan etki görmedim.

İnşallah bebeğim de antikorlu doğacak. Ben ailem, hepimiz uygun gördük. Doktorum da izin verdi. Aşı olmayı yaptırmamaktan daha uygun buluyorum. Özellikle hamilelik döneminde koronaya yakalanırsan daha riskli buluyorum" diye konuştu.

EŞİM 5 ÇOCUK İSTİYOR

jYKjO_1623825737_3354.jpeg

İkinci bebeğine 5 aylık hamile olan Bengü, önceki gün Nişantaşı'nda alışveriş yaptı. Gazetecilerle sohbet eden şarkıcı, "Kaç çocuk sahibi olmak istiyorsunuz?" sorusunu, "Eşim Selim'e kalsa 4-5 tane olacak ama ben yaş sınırına takılıyorum. İkinci ile sahalara veda etmeyi düşünüyorum. Bir kız, bir erkek yeter" diye yanıtladı. 

O864O_1621081709_2508.jpg

Selim Selimoğlu ile evliliği devam eden ünlü şarkıcı Bengü hayranlarına müjdeli haberi verdi. Geçtiğimiz yıllarda kızı Zeynep’i dünyaya getiren Bengü bir kez daha annelik sevinci yaşayacağını duyurdu.Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Bayramın sürprizi bizden gelsin. Zeynep abla oluyor; bir de oğlumuz oluyor!!! Dualarınızı eksik etmeyin; kocaman sevgiler bizden hepinize” ifadelerini kullanan Bengü hamile olduğunu doğruladı.

42 yaşındaki başarılı şarkıcı bir süredir Selim Selimoğlu ile evliliğini sürdürüyor. Çift ilk bebeğini geçtiğimiz yıllarda kucaklarına almıştı. Zeynep’in abla olacağının müjdesini veren Bengü, yeni bebeklerinin de erkek olacağını duyurdu.

yoHLt_1621081509_056.jpg

Dün bir alışveriş merkezinde görüntülenen Bengü bebeğinin adını açıkladı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bengü şunları söyledi:

"Haberi ilk duyduğumuzda çok mutlu olduk. İsim olarak soyadımız Selimoğlu olduğu için Junior Selim Selimoğlu diye düşünüyoruz. Zaten eşim Selim'in de hayaliydi. Zeynep ismini ben koymuştum, bunda da Selim'e bıraktık. İki çocuk birden büyüteceğiz, Zeynep 2 yaşına girecek, normalde 1 sene düşünmüyorduk çocuk. Aşerme durumu 'ikinci çocukta daha çok olur' dediler ama oğlum iyi bakıyor annesine, şu ana kadar bir durum olmadı" dedi.

wgJIk_1622629543_8644.jpg

Üst Alt