Son Konu

Intahar Sebebi. Tek sorun hala sevmek .s

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba Arkadaşlar simdi içinde bulunduğum durumu sizlere iyice anlatacağım ve yorumlarinizi bekliyorum önerilerinizi Benim sevdigim asık olduğum kızla 2 ay önce çıkmaya başladık Belli Başlı o sıralar o başkasını seviyordu ama bende bunu bilmiyordum Kendisi de hatta o 2 Kişiyi unuttuğunu sanıyordu Sonraları ayrılmaya başladık farklı alanlara yönlendirilmiş sebeplerden , ayrıldık barıştk, bir kaç kez oldu böyle Daha sonrasinda onu sevdiğini öğrendim Unutamadığını Ben kendime cok zarar verdim fazlasıyla fazlasıyla Kõtü alışkanlıklarim oldu daha önce hiç ağzıma vurmadigim , sigara içki gibi şeyler ve üzerine kollarını kestim ss Ve daha sonra biz okulun 1 Döneminin sonuna gelirken bu kız arkadaşım o unutamadığı kisilikten cok soğudu Cunku o kişi onun önünde başka kızın elini tuttu başkasına sarildi ve bu onu ondan cook uzaklaştırdı Okulun 1 Dönemi biterken ayrı nedenlerden nedeniyle kız arkadaşım okuldan ayrılma diğer şehire gitme kararı aldı ailesiyle ( bu ailevi bir sorundan dolayı ) Onun son günlerinde ikimiz oyle iyiydik ki gerçekte beni seviyordu Buna inanmasam buraya böyle yazmazdim Bunu hissettim Ve son günlerinde ben herşeyi yapıyordum o gitmesin diye annesine yalvariyordum Arayıp konuştum nolur gitmesin diye Daha Sonra cok ağladım onu son kere gördüğüm gün Ben hiç biseyde ağlamaz biriyim lakin ağladım s onun için gözlerimden akan yaşlar su baskını oldu Ben ona oyle baglandim ama oyle aşık oldum ama Daha önce hiç svmedigim kdr sss vedalastik Ve gitti Cok uzak bir şehire gitti lakin ev eşyalarını goturmediler gittiklerinde Yalnızca orda akrabalar vardı ve onların yanına tatilin başında gittiler sonradan tasinacaklardi Bizim birbirimize sözümüz vardı HER ZAMAN VE DAIMA diye oda beni cok seviyordu Hatta bir keresinde bana dediki : beni hayatımda senin kadar cok ve böylesine karşılıksız seven kimse olmadı Ben onu herşeyiyle oyle cok seviyordum ama butun herşeyden çok sonradan 15 tatilin her günü konuştuk her gün mesajlastik uzaktan da olsa cok sevdik birbirimizi Her gunumuz cok hoş geçti daima mutluyduk her gün kkonusurduk
Ve tatilin sonuna doğru bana geri döneceğini söyledi ben oyle sevindim fakat dünyalar benim oldu Oyle sevindim ama anlatamam hiç bi şekilde daha sonra tatilin son günleri ben onu tekrar göreceğim günü onun gelmesini oyle heyecanla beklerken Bir gün bu Forum da otururken eski sevgilisini görür o unutamadığı vardı ya hani ! Ve herşey birden değişir onu unutamadığını anlar Ve bunu bana soyledi Kendisi de cok ağladı bende Ama o bana diğer çocuğa söylemediği herşeyini söyledi cok yakindik onunla beni hayatta ailemden bile daha iyi haberdar olan kişi oydu Onu da ben O KADAR yakindik
fakat ayrıldık iste ya Ben paramparça oldum okul başladı yeniden konuşuyoruz fakat beni sevmiyor iste simdi fakat ben her günümu her acimi içime gomdum gomdun içim doldu bundan böyle paramparça oldum Fakat o beni sevmiyor Bana dediki , biz YAKIN ARKADASİZ Artık yaşamak istemiyorum :'(

Üst Alt