Son Konu

Kadınlardan İtiraflar

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Kadınlardan İtiraflar kadınlardan itiraflar özel itiraflar özel itiraf garip oku oku Kadınlardan garip itiraflar, Cosmo'dan derleyerek buraya yazdım, bakalım ne düşüneceksiniz? YALAN Geçenlerde yolda bir ilkokul arkadaşıma rastladım Fazla değişmişti İlkokulda gözlüklü, şişman ve her şeyi haberdar olan bir kızdı ve sinir olurdum Havadan sudan konuşurken, onun manâlı bir şirkette genel müdür olduğunu öğrendim Sen ne iş yapıyorsundiye sorunca dayanamayıp Bir şirkette halkla ilişkiler müdürüyümdedim Oysa muhasebeden öteye geçebilmiş değilim Onca yıl oku, daha sonra muhasebede eleman olarak çalış Natürel ki bu itirafımı ona yapamazdım Püskül, 30 , İstanbul KABUL EDEMİYORUM İki yıldır deliler gibi sevdiğim adam beni bir gecede terk etti Etrafa karşı fazla dar, gittiğinden hoşnut olmuşum ve bu ayrılıktan hiç etkilenmemişim gibi davranıyorum Hatta yeni bir flörtüm varmış izlenimi yaratıyor, arkadaşlarımın basit sorularına esrarengiz cevaplar veriyorum Fakat her gece elimde bir kadeh şarap, kulağım kapıda onun gelmesini bekliyorum Aşık, 27, İstanbul YEPYENİ KIYAFETLER Facebook'ta kendi profilimde yayınladığım fotoğrafların çok özel olmasını istiyorum Çünkü o fotoğrafları tüm arkadaşlarım görüyor Bunun için kendi fotoğraflarıma photoshop yaparak, kendimi güzelleştirip böylece ekliyorum Geçenlerde kayak kıyafetimi Facebook'ta daha önce kullanmış olduğumu farkettim ve son kayak tatilimde giydiğim kıyafetin renklerini photoshop kullanarak yeniledim Bu Nedenle kayağa her zaman aynı kıyafeti giyiyormuş gibi görünmekten kurtuldum! Dreamgirl, 21, İzmir IZDIVAÇ id Bütün sevgililerime onlarla evleneceğimi söylüyorum her biriyle ayrı ayrı evlilik hayalleri kuruyoruz fakat gerçekten ben hiç biriyle evlenmeyi düşünmüyorum Önümüzdeki yıl Amerika'ya gideceğim ve böylece hepsinden bir anda kurtulmuş olacağım Üzgünüm baylar Miriam, 22, İstanbul HAFİYE Erkek arkadaşımın MSN'de kimlerle konuştuğunu çok merak ediyorum Onun şifresini bulmak için hayatında önemli olan bütün sözcükleri denedim Ve en sonunda tuttuğu takımı şifresi yaptığını farkettim Onun evde olmadığını bildiğim zamanlarda onun adına oturum açıyordum Bilhassa kızlardan gelen mesajlar olduğunda da onlarla bundan böyle karşılaşmak istemediğimi ve kız arkadaşımı fazla sevdiğimi yazıyordum Böylece yavaşça arkadaşları azaldı Tabii bunun üzerine benim minik oyunum da ortaya çıktı Natürel oysa bunu yaptığımı red ettim Leyla, 23, İstanbul  

Üst Alt