Son Konu

Kendimle Ağız Dalaşı etmekten bıktım beyler lütfen destek!. Kız meselesi..

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar baya bi uzun yazıcam lakin lütfen okuyun ve bir çıkar yol bulun bana görüşlerinizi merak ediyorum Elimden geldiğince kısa tutmaya calısacagım Eğer takviye ederseniz koskocoman bi sevapda buluncaksınız Rica ediyorum beyler lütfen Usanmadan okuyun

Yakısıklı falan değilim ama Çenemden ve muhabbetimden dolayı okulda popüler olan kişilerdendim ve kız ortamım alabildigince fazlaydı Lise 1 den lisenin sonuna kadar size bahsediceğim kızla beraber okuduk lakin ilk yıllarda hiç önemsemezdm onu ardından ne oldu anlamadım ve Dogum gunu vardi ve benide çağırdı gittim dogum gunune Anneside evdeydi içeri girdim Hoşgeldin beş gittin muhabbetleri Sonrasında işte yemekler dağıtıldı Bendende hocalar her zaman şikayet ederdi işte annesi benle konustukdan sonradan dedi ya toplantıda senden daima şikayet ediyorlar fakat aslında iyi cocuksun niçin böyle gibisinden muhabbete girdik sora annesi dogum gunu hoş geçsin die evden çıktı Annesi makarna salatası yapmıstı kimse sevmemişti Bnm hosuma gitmişti Baktım kimse yemiyo birer birerde dagılıyo halk müziği Dedm kimse kusura bakmasın ) Ben hepsini yicem valla zaten yiyen yok Bitirdim salatanın hepsini Sora annesi gelince ya bunu kımse yemıyodu nası bitti falan dedi Kızda demiş savaş cok begendi fln Bayan beni o kadar sevmişki salata yapıp okula bile gönderdi yani annesiyle aram baya iyi olmustu Sonrasında bizim semte tasındılar ve aramız gitgide iyileşti bunların evine rahatça girip cıkıyodum ( Salakça yorumlar dinlemek istemiyorum olma ihtimaline karşısında yazdım bunları Kızı gayet dostum olarak görüyordum ve evlerinde gizli 56 saat duruyordum ve aramızda hiç birşey olmadı ve hiç aklımın ucundan bile geçmedi fena şeyler öyle seviyordum herşeyimizi paylasıyorduk ) Yani ailesiylede baya sıkı fıkı olmustum annesi bana oglum falan diyodu
Elimde olmadan ona aşık oldum Şu Anda nasıl dostuna aşık olursun demeyin çünkü hiç tanımadıgın birine aşık olmaktansa , huyunu suyunu herşeyini bildiğin bi kişiye aşık olup bişeyler paylasmaya calısmak mantıklı geliyo bana bundan böyle bu yonden kendimi suclamıyorum Nasıl dostuna aşık olursun be adam diye
Her neyse sonrasında hat aldım ve dahada fena oldu Sabahleyin onun mesajınla uyanmaya basladım Bilgisayarda hep onla konusuyodum milleti sallıyodum cvp vermiyodum Dışarıdayım gene telefon elımde durmadan mesajlasıyoruz Eve glnce uyuklamak icin sabahlara dek yine mesajlasiyoduk Hava açıyodu pek yatıyoduk ara sıra tel elimizde sızıyoduk o dereceydi Bana ikimizede evlenmek yasak diyodu evlenirsek başkasıyla birbirimizle ilgilenmeyiz fln diyodu Ben ona mrk etme ben evlencegim kızı tutup kolundan yanına getircem böyle bi dostum var kıskanmıcam diyosan evlenelim fln diyodum O hayır diyodu ikimizde evlenmicez birbirimizi kaybederiz diyodu ve aynı evde yaşarız hesabına tonlarca düş kuruyodum mesajlardada atıyodum buna Pijamalarla film izleriz fln sen dizimde yatarsın gibisinden Smdi mevzuyu cakıyodum fakat açılamıyodum bi türlü her neyse Gittikçe aşık olmaya basladıgımın farkındaydım fakat sevgilisi vardı askerde Sevgilisi var diye açılamıyodum Sevgilisi olan birine başlamak bana ters geliyodu Çocugun morali bozulur kız ondan ayrılırsa askerdir diyede yerine getirmek istemiyodum ve o zamanlar ona aşık olmamdan nedeniyle kendimi suçluyodum Snra sevgilisi askerden izne gelmeye başladı Cocuk ne zmn izne gelse hiç mesajıma karsılık gelmiyodu Defalarca boşlanıyodum
Diyodum niçin böyle yapıyosun Ben birinle mesajlasırken başkasıyla mesajlasamıyorum fln dedi Bende ona dedim benm tonlarca kız arkadaşım var ve bi cogunun sevgilisi var hiç böyle bi sorunla karsılasmadım bi sende böyle diye söylendm sonrasında kendimin kullanıldığını hissetmeye basladım Sevgilisi askerde ya onun boşlugunu benle dolduruyo o gelincede banaa şutoooo yapıyo diye dusundum ve aklımca bi oyun yaptım ona
Bi gün arkadaşla dolasmaya gitmistik kadıkoy taraflarına ben güngörende otururum her neyse bu mesaj attı dedim ona hani mesgul etme yeter dolasıyoruz fln ben dönünce sana mesaj atıcam dedm Ben eve geç gelen biriyim 23 civarı evdeydm gece işte bu mesaj attı hani döndünmü fln cok geç oldu işte döndüm dedim Ne konustunuz diye sordu bana bende oyunumu fiiliyete geçirdim Dedimki ya senle mesajlasıyoduk iştte arkadas dedi ya eksik beni dinle yeter kimle mesajlasıyosun fln Bende senden bahsettim az fln yaptım Ne söyledi hakkımda diye soru yöneltti bana Iş bütün istedigim gibi gidiyodu yaa boşver fln gibisinden yaptım Söylemedim bu gittikçe ısrar etti Arkadaş bu kızla bosa konusuyorsun seni kullanıyo dedi bana diye mesaj attım ona Amacım ben smdi gönder bu lafı edersem sende o kadar düşünüyorsun diye bana cıkısırdı Ben o kadar dusunmuyorm havası devretmek için ya söylemem boşver kayda değer değil gibisinden etap yaptım dahada meraklanmasını sağladım oyunumu oynadım aklımca

Aldıgım cevap : '' Ben senle haylazlık dolduruyosam , Sende benle dolduruyosun Savaş'' ve moralim cok bozuldu yani seni kullanıyorum dese bu kadar moralim bozulmazdı Dedim ben öyle bişe dusundugumu söylemedim sana ve bi yanıt istemedim neden hemencecik kabullendin durumu bnm böylece dusundugume nasıl kanıda bulunursun şaşıyorum sana gibisinden yaptım Ardından çatırdamalar basladı işte

Bi ara toparladık ve üniversiteye hazırlanmak üzere aynı dershanede okumaya başladık Eski günler gibi olmasada tekrar samimiydik Gene evlerine gitmeye fln baslamıstım cok eglenceli süre geçiriyorduk Benm ona asık oldugum zaman zarfı 4 ay gibi bişiydi o zamanlar ve 4 yada 5 sevgili değiştirmişti herkesin kişisel görüşüne saygı duyarım ama bence bu iyi bişey değil Defalarca sevgili değiştirip duyguları öldüren insanın bi süratli katilden hiç bi farkı değil bence Her neyse dershaneden bi cocuk var onu görüncee of ne yakısıklı cocuk fln gibisinden kız arkadaşına söyleniyodu biz hep 3 kişi takılırdık diğerinden bahsetmedim sallayın onu onu açıklama yapmak bişe açıklama etmez Ben böyle söylenmesinden rahatsız oluyodum cocugu gorunce salakcana gülümseler yapıyodu fln Bi gün söyledm kızım yapma böyle şeyler senin bi sevgilin var bu yanlıs dedimSevgilin böyle bişe yapsa kıyamet yerinden kopar Kız arkadaslarından kıskanıyosun onu O sana böyle bişe yapsa nolur bide sen düşün dedm yapma kızım dedim Bu bana ne seslenmek istiyosun fln dedi Cafede kavgaya tutustuk lakin ne o bana söz söyliyebiliyo Nede ben ona Kıyamıyorum bi türlü Bunun gözleri dolar gibi oluyo Dayanamıyorum güler bi yüzle sinirlendiysen kola bardağını kafama geçirebilirsin bak içmiyosun kolanıda gibisinden konusuyodum Ardından kalktık cafeden bu bana yolda seni özel hayatım ne ilgilendirir sen kim oluyosun gibisinden laflar etmeye basladı Bak cnm dedim 5 sene bitiyo arkadaslıgımızda her bokunu biliyorum benım snn hayatına karısma hakkım olmıcakta kimin olcak dedim Pozitif bu karısma değil sana bi öneride bulundum dedim Zırt pırt sevgili değiştirip bişeylerden sözünden dönmek snn kişiliğine oturursa hayatta herşyden cabuk vazgeçersin gibisinden edebiyat parçalıyodum Sora dahada ileri gitti 3 gunluk adammısım gibi kelimeler Ben dedm tmm güzelim özel hayatın bni ilgilendirmiyo ama ynmda o cins davranıslarda katılmak rahatsız oluyorm dedm anlastık O'da ben o lafları istiyerek söylemedm sinirliydim fln dedi özür diledi

Aradan 1 hafta geçti bu yine benzer davranıslara girdi Yanımda özel hayatını anlatıyo ve bana göre yanlıs şeyler Dedm bak bnm yanımda bu muhabbeti yapma bak dikte vermiyorum rica ediyorum Sen demedinmi bana özel hayatım sni ilgilendirmiyo Konusma 5 dakka tut kendini dershanede tenefüsde ne istersen konus dedm Bu yine basladı sen kımsın ynnda konusurken parmak mı kaldırcam fln Ben şok oldum geçirdigimiz günler geçti gözümün önünden koskoca 5 yıl hatta 6 sene pek yasananlar vallahi billahi suratına patlatasım geldi lakin lanet olsn dedm dondum arkamı gittim Daha Sonra beni telefonda aradı Sinirlendmde söyledm affet carttı curttu Sonrasında ben herkesi öyle davranıyorum bnm huyum bu Ben de dedim o zmn sende layık verme yetisi değil Ben ahmete öbür konusurum mehmete öbür hepsinin yüregimdeki yeri farklıdır Demekki sn beni herkesle bir tutuyosun fln dedim Ben bi türlü ikna olmadım Oda Bana ne istiyosun özür dilememi binlerce diliyeyim dedi benim hepten tepem attı Dedim özürüne başlatma hemen özür hiç önemli değil Hatanı anla bnm icin yeter Cunku benzer seyleri sonra bana gene yapmaya baslıcaksın Özrün hiç bi anlamı değil dileme dedim dileyenide sevmem diletenide dedim Daha Sonra ilerledi tartışma yeter savaş dedi aglıcam dedi Baya kırdık birbirimizi bende kacırdım kayışı Daha Sonra bu başım agrıdı bnm geç oldu uyucam dedi yarın konusuruz bu konuyuu dedi Çıktı gitti Ertesi gün msnde mesaj attım buna Dedi misafir var daha sonra konusuruz bu konuyu oke dedim Ve ondan beri ne dershanede konusuyoruz ne msn'de gelmedi konusalım diye Bende gitmedim 2 kere konusalım dedim O sonradan dedi o gelsin diye dusundum ıcımden Ve ondan beridir yaklasık 15 aydır konusmuyoruz Msn'de var facede var aramızda 2 sokak var Benzer dershanedeyiz aynı sınıfta ön sıramda oturuyo Aynı mınıbuse biniyoruz ama birbirimize selamlama deha vermiyoruz Msn den ve faceden silmedim oda beni o kadar 15 aydır duruyo böylece ve dershanede ztn o kadar ya da böyle arkadaslarla konusurken unutuyosun ama semtte sokakta takılırken yada pc acıkken hep moralim bozuluyo Neden konusmuyoruz diye

Dost mu diyim sevgilimi diyim bundan böyle her neyse adı onu kaybetmek ne kadar acı veriyo bilemezsiniz

Her cümleden önce onun canı yanmasın diye yüreğinizi tuttuğunuz , güzelliğini , zekasını , temizliğini , insanlığını , herkesten öbür yere koyduğunuz bir tanenize en mutlu günlerinizde tek kelime edememek öyle acı bişeyki dayanamıyorum

Ve nasıl olursa olsun bi gün barıscagımızı dusunuyorum Dogun gunume az kaldı Hiç bişe olmasa en azından dogum gunumde armağan alıp bana gelceğini biliyorum fakat bi daha kırılmaktan korkuyorum cunku olayları uzun anlatamıcam son zamanlarda cok kötü olmustu yolda lafımı bile dinlemiyodu boşluga anlatıyodum sözde bişeyler Fakat bi tarafımda barışsan eskisi gibi olsa ne güzel olur Sevgilsiinden ayrılıncada gönder açılırsın diye dusunuyo

Ne yapcagımı bilmiyorum pc basında 2 saat fln geçiririm ama dinmek bilmiyo o saat msnde fln o böylece durunca Okulda semtte görücem hiç olmadı evlerinin önünden cokca geçiyorum arkadaşımın cd ci dükkanı var 3 cadde ilerisinde Esnafları hep tanırım Bakkallarını ufaklıktan beri cok işim düşüyo oralara Evlerinin önünden geçerken bile acı cekicem dershanedede öyle lakin en azında pc basında gizli etmek istiyorum

Msnden ve faceden onu silsemmi silmesemmi kararsızım napcagımı bilmiyorum Uç msn'den silsemmi diyorum yahut pek da hakkı vardır durumu izah edip hani artk böyle durmanın bi anlamıyok siliyorum sni mi desem karar veremiyorum Yahut barısıcaz hiç silmiyim yüzüme söyleyemese msnden söyler diye dusunuyorum Sonradan içimden bi ses bu kız seni yok ilgini sevdi ve pervasız kalmaktan korktugundan senle bu dek süre geçirdi diyo Kısacaası kararsızımmm vee her saniye bunları dusunmekten gına geldi bundan böyle

Sizin düşüncelerinizi mrk ediyorum destek ederseniz sevinirim Sizce ne yapmalıyım simdiden teşekkürler

Üst Alt