Son Konu

Koronavirüsü atlatan Demet Akalın ilk kez konuştu!

yasuo

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
unlu_popcu_demet_akalin_koronavirusu_atlatti_1613975401_011.jpg

Magazin gündeminde sıklıkla kendinden bahsettiren müzikçi Demet Akalın, Okan Kurt'tan sonra kendisi de koronaya yakalanmıştı. Akalın'ın koronavirüsü atlattığı öğrenildi. Bugün canlı yayına çıkan Akalın, yaşadığı süreçte birtakım dostlarını sildiğini ve kendisine Tarkan, Orhan Gencebay, Sevim Emre ve İrem Derici'nin dayanak çıktığını söyledi.

Koronavirüse yakalanan Demet Akalın ve eski eşi durumları ağır olmadığı için tedavilerine konutta devam ediyordu. Ünlü müzikçi Demet Akalın, koronavirüsü yendi ve bugün birinci defa canlı yayına çıktı. Akalın, burada dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Ünlü müzikçinin açıklamalarından satır başları şu halde:

'Karantinada beslenmeme dikkat ettim ve virüsler gitsin diye çok su içince kilo verdim. Ben aslında kayarken bile maskemi taktım. Büsbütün kadersizlik diye düşünüyorum. Ben şuna çok kırgınım; bu hastalık birine denk gelecek ben aşı olmadığım için kendime çok kızgınım. 

En yakınımdakileri bile sildim. Dayanak olanlar çok oldu ancak bana 'İşi bırakıyorsun dimi' diye iletiler atıldı. Bu süreçte İrem Derici ve Tarkan üzere birçok ünlü arkadaşım aradı. İrem sayesinde her gün kelle paça içtim. Şimdilerde tat alıyorum ancak koku almıyorum. Bu duruma kendimi hazırlamıştım zati.

Orhan Gencebay ve eşi Sevim abla bana bitkisel ilaçlar yolladı. Ben de en başında C vitamini serumları taktırdım. Sırtımda bir ağrı vardı güya kerpetenle bütün hücrelerimi çekiyorlardı. O denli bir acı hissettim.'

DEMET AKALIN'DAN FAKİRLİK AÇIKLAMASI

Üst Alt