Son Konu

Kurtulamıyorum :(

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Bizim sınıfta bir çocuk vardı ve ben 10 sınıftan beri ondan hoşlanıyordum ve şuan mezun oldukSanırım bir yerden sonradan takıntı oldu bende neyse bu çocukla dost oldum ve beni sinemaya gösteri etti ondan çok hoşlanmama rağmen geç olduğu için gitmedim, sonra beni aramaya başladı saatlerce konuşuyorduk beni tamamen bağladı kendine sonra defalarca yanımdaydı ben çok aptallık ettim beni birçok yere misafir etme etti lakin hiçbirine gitmedim ama doğrusu gitmek istememe rağmen her zaman bir sorun çıktı fazla yakın arkadaştık şöyle ama kesintisiz onu bir şeylere bağladığımı benimle vakit geçirmeyi çok sevdiğini, benim kimseye benzemediğimi söylüyorduOnunla playstation oynuyordum ama hatalı anlaşılmasın ben zaten ezelden beri çok severim onun için bilhassa yaptığım birşey değildi, beraber sessiz bir parka gidip kitap okuyorduk, film izliyorduk, yürüyüşe çıkıyorduk defalarca beraberdik kısacası benden hoşlandı bir dönem, bundan eminim çünkü sana gülmek çok yakışıyor, çok tatlısın felan diyordu lakin sonradan yanlış insanlarla takılmaya başladı ben onu defalarca farklı görmüştüm lakin değişti onunda çok yakın arkadaşı olan bir arkadaşım onun ağzını aramıştı benimle ilgili çünkü kahroluyordum okadar kötü birşeydiki değişkenlik benim için, çünkü ara sıra benden belli hoşlanıyor derken bazende beni arkadaşı olarak görüyor diyordumBu çocukta benden hoşlandığının farkındayım, bende hoşlanıyorum kimseye benzemiyor fakat arkadaşımı kaybetmekten de fazla korkuyorum demişbu beni deli etti çünkü hoşlandığımı ama karşılık vermeyeceğini mahsus bana umut veriyordu ve kendimi kullanılmış hissettim çok kızmıştım ve araya yaz tatili felan girince aramız en ince ayrıntısına kadar açıldı bu yıl hiç konuşmadık kesintisiz bana sataştı fakat cevap vermedim fakat hala unutamıyorum her gün aklıma geliyor keşke ayrı olsaydı diyorum ve başkasına bakamıyorum bile ne yapmalıyım?

Üst Alt