Son Konu

lütfen takviye edin kafam karışık

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2 aylık bi ilkşkim vardı 1 hafta oldu ayrılalı onunlaçok güzel başladı herşey ikimiz içinde böle bi ilşki ilkti benzeri tanıomuşuz gibiydi birbirimzii benim için daha çıktığımız ilk günlerde 300tllik bi giysi aldı hayatta elimi cebime sokturmaz beni memnun etmek için elindne geleni yapardı ve bana daima derdi sana verdiğim değeri hayatımda kimseye vermedim die her zaman hissettirirdide bunu zaten cümbür cemaat bizi birbirimize fazla yakıştıırıdı ve sok oldu ahali nasıl ayrıldınız dieayrılma sebebimizde bi tuhaf ben ona bişi dedm o beni hatalı anladı benm ona beni kullandın dediğimi sandı ama öle yok hiç kırmadı bile beni fazla kırıldı sinirden ewet kullandım dedi ben bitti sandım fakat bitmemiş yanımda bitsin ozmn dedi fakat anlamadım anlayıncada iş işten geçtişimdide kendinden uzaklaştırmak için elinmden geleni yapıo biliorum teyzeme onunla ilgili kötü düşünmedim fazla değer verdim demiş zaten kafam karıştı ben ewliliği düşünmüodum demiş ben ona ewlenelim yada gelecekle ilgili bişi demedim zaten bende ewlenmem diodumdaima özledim die msj atardı bazen yanıma o gelirdi dünde msj atmış seninleyken kendime zaman ayıramıdum ark ilgilenemiodum tw bile izliyemiodum die ztn tw izleyen biride değil sewmedim dio inkar edio biliorum aklına geliorum sizce neden böle oldu barışmak her tarafta galip gelmek için napmalıyım fazla kötüyüm ya canım fazla yanıo fikirlerinizi elde etmek ii olcak ark teşekkürler şimdiden

Üst Alt