Son Konu

Kafam Acayip Girift Ne yApmalıyım bilmiyorum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arkadaşlar bir cıktığım vardı x adında aramızdaki mesler fln yoktu birbirimizi seviyor ve hiçbir kusurumuz yoktru yanlızca kız arada ben kızmıyım die küçük yalanlar söylüyordu ve benzer okulda olduğumuz için arklarınla beraber takılıyor ben gelmessem gelmiyordu yanlız kalaım die herzaman arklarını kızla konuşacağmda gitmelerini isterdim Kızın arklarınla gezmesi benle olmaması hocalardan kaynaklanıyordu hocalar gördüğnde veli toplantısında fln derlerdi kzıın sınıf öğretmeni ondan birazcık cekiniyordu neyse kısacası ar5amızda konuştuk durumu ben hoşgörüyle karşıladım fakat benim sözümü emin tutmasını söyledim laf verdi bikaçgün daha sonra sevgililer günüydü ben ona mp3 almıştım ve cuma günü okul cıkışında veriyim demiştim bekledim yok cıkşta arkadaşı geldi onlar carsıya gittiler fln dedi kafam attı bitti fln dedim fakat baya sabretmiştim hareketlerine bitti die msj attım nyse tarşmalar fln oldu kızın gitmesi benden habersiz ben tenefüste yanlarından geçmiştim arkları fln vardı slm vermedim kantine iniyorduk bana diyecekmiş ben slm vermedim die söylememiş ben affettim gönlümde var zaten sonradan anlaştık okula geldim sabahleyin ne güzel onuşuyoz bşy olmamış gibi geldi arkadaşı bana

Sen adam mısın ? x'i sevmöiyorsun fln dedi ? yaww olacak iş değil ? bana gelmiş hesap soruyor biz konuştuk fln dedim artislik yaptı tsersledim sanane fn dide kzla aramı bozdu kızın yakın arklarıyla aram bnozulduğu için kızında aklını celdiler ve 1 aydır huzursuz hiç ahenkli bir ilişkimiz olmadı yaa acilen ise dün bi cocuk gördüm yanında uyarmıştım fakat gittim dedi seni birdaha x'in yakınında görmiyecem fln dedim dedi ama siz ayrılmanız mı ? sanane o arkadaşım karışamassın fln dedi kafam attı benim alt tuttum dövecektim kzıın ailsesine haber veirirler başımda belaya girer die saldım birazcık tarşma oldu bunların sınıf öğretmeni tarihçi sormuş nie kavga ediyonuz fln die bu yüzden kız ailem duyacak die herşey kötüye içten gidiyor die biraz ara verelim fln dedi ama ayrılamam dedi knouşmıyacam dedi senle beni sucladı ? Ne Yapmalıyım

seviyoruz ama ayrıyız yaa olacak meslek yok ? Dün söz verdik birbirimize birbirimizden başka biri olmıyacak hayatımızda die ilerde beraber evlenecez die

kısa bi zaman ben bunu rahatsız etmiyecem işte 2 hafta 1 ay yada 1 sene fln uzakta duracaz birbirmizden lakin arada msj at dedi bugün msjlar fln atıyom hiç cevab vermiyor ya

ha sevmese hissediyorum sevdiğini anlıyorum gözlerinden, davranışlarından fln defalarca o lanet olası arkları bozuyor karıştırıyor kafasını kızı etkisi altına almışlar bi kaşık suda boğ diyor seytan gerci kendileri arkları bütün bir seytan! bide uzaklaştığmız sıralarda benden diğer hiçkimseyi sevmeyeceğini benle yaşadıklarını kimseyle yapmıyacağını ve başka erkeklerinde kendine emrindeki gözle ynlş bir tabirler yaklaştırmayacağını belirtti fakat belli değilim! ve benim daha iyi kişilere layik olduğunu söyledi

Üst Alt