Son Konu

Kaçınılmaz Son.. Bitti...

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Bu msj ı olesine yazıyom arkadaslar yalnızca acımı paylaşmak ve bunu okuyan insanların benim durumuma DÜşmemesini karşılamak için

Bİr kız sevdim fakat çokkkkk O Kızla çıkmazdım Teklif etti kabul etmedim fakat Sınıfta hamiyet die bir kız vardı O bana çok Anlattı işte Gizem çok istiyor ( kıızn adı gizem ) işte fazla aşk fln die Bende inandım ama hamiyet sozu bir kız dır dediği dedik sonra işte guzel gunler geçti fln bir gun fazla kotu kavga etttik sebepse işte çok sogukmusum filan die kızn takıldıgı bir kafe var Orda Bir garsonu masasına oturtmus işte gel dertleşelim die ben bunu duydum ve bidaha donmemek üzere terk etmiştimfakat hamiyet dediğim kız gene aradı burak işte gizemin durumu fazla kotu bi ara fln ben dedim olmaz o beni aldattı fln die nyse bu yine basldı anlattmaya işte burak senin daha iyisi olmamıs fln die sırası gelmişken hamiyet defalarca duyduklarını soler yalan yoktur o da inanmış Sonra bir gün oturuyoruz Bi msj gizeme Bugun arıyamıyorum hattım yanımda yok tatlım optum die bir msj ve ben sonraadan bakıyorm msj a cvb olarak bitmiş cnm onemli değil yrn gorusuruz bu meslek yerinden bir arakadsı nyse bunu yine terk ettim gene diodum donmiceksin fln dieama yine olan oldu gene barıstık ve son olay cumartesi gunu bana senden sogudum dediSana artık aşık değilim dedivE ben yıkıldımmm dedim noldu da bole oldu?? dedi işte bilmiyorum neden bundan böyle sana karsı yogun duygular hissetmiyorum dedi Ben biliyorum niçin oldugunu ben her zaman affettiğim için bundan böyle kolay bi aadam oldum :( ve aradan 5 gü geçti ben aramadım o aradı 5 gün cvb vermedim en sonun da bugun son msj geldi işte fazla onemli bir şey solicem die bende açtım dedi işte sogudum msj ını ark şım çekti dedi bende dedim işte bundan sonradan olmaz falan filan artık istemiyom seni die Sonra bağlı kıymete bindik Yok işte hakkettenmi fln die Yani suan itabiriyle bitti Arkadaslar size tavsiyem Asla hiç bişeyi alttan almayn fikriniz neyse onu yapn huysuz halde znt ayrılcaksınız sizin için zman kaybı olur Geçiktirmten diğer bişeye yaramaz Ve daha çok bağlanırsınız Yani ben çok büyük salaklık ettim kendi karekterimi Aşk ın onune koyamadım Şu Anda zmnın geçmesini beklicem inşllh basit unutcam

Üst Alt