Son Konu

metin2 53 lwl Çömlekçi Yonah görevi-aledon porseleni

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
53 lwl Çömlekçi Yonah görevialedon porseleni(çöl kumu,maymun kanı,kristal cevheri görevi)
53 lwl olduktan sonra yohan sizden aledon porseleni için bir takım malzemeler ister çöl kumu,maymun kanı ve kristal cevheri

Çöl kumu

Çöl kumu için çölde çöl haydudu kesmeniz gerekiyor yalnız enerjik çöl hayduduyla karıştırmayın hemencecik düşmez o yüzden ansızın pozitif hatta çok fazla çöl haydudu kesmeniz gereke bilirBu konuda size bir önerge vadide gölge metnide kesebilirsinizorada meydana çıkan çöl haydutlarındanda düşüyorAma mücâdele etmek istemiyorum diyorsanız pazardan alabilirsiniz

Maymun Kanı

Maymun kanı için güç maymun zindanındaki altın maymunlarını kesmeniz gerekiyor bence oyundaki en şiddet görevlerden biriçünkü altın maymunlar çok zinde ve kan anında düşmüyor bu yüzden hileniz yoksa benim gibi pazardan almanızı öneririm

kristal cevheri

1 Tane kristal cemherini ucuza pazardan bulabilirsiniz fakat ben kendim düşürmek istiyorum diyorsanız kristal damarı bulup kazmanız lüzumlu bunun için sohan dağını öneririm en fazla kristal damarı sohanda çıkar

Malzemeleri toplayıp görevi tamamladığınızda Çömlekçi Yonah size Ödül olarak 3000000 Tecrübe + 30000 yang verecektir
Not:çöl kumu ve maymun kanı yalnızca görev varken düşer düşürdüğünüz çöl kumu ve maymun kanını başka bir çara aktarıp her tarafta kestiginizde bitmiş düşürebilirsiniz buda pazarda size iyi para kazandırır taki görevi teslim edene değin *

Üst Alt