Son Konu

mostafa zamani Roportaj

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Hz Yusuf dizisi Mostafa Zamani roportajı:

Mostafa ZamaniHzYusufdizisinde rol alan ve butun dunyanın sevgisini kazanan İranlı aktor
Ben 29 yaşındayım iki erkek kardeşim ve bir kız kardeşim var doğum yerim Kuzey İran
HzYusuf dizisinden once Mostafa Zamani kimdi?
Diziden once yoneticiydim 7 yıl once oyunculuğa başladım
Oyunculuğa nasıl başladın?
HzYusuf elemelerinde Resmim Film editorune gosterilmiş ve editor beni secmiş
Aktor olma isteğiniz var mıydı?
Evet,aktor olmayı cok istiyordum ve Allah bana HzYusuf dizisinde rol almayı kaderime yazdı
Bu film sonrasında herhangi bir değişiklik oldu mu?
Evet, tabi ki olumlu değişimler oldu, manevi bakımdan değişiklikler de oldu filmin cekimleri 3 yıl boyunca surdu ve boylesine buyuk bir kişiliği canlandırmak benim icin buyuk bir sorumluluktu
Başka bir Peygamber'i oynamak ister misiniz?
HzYusuftan sonra HzMuhammed (sav) canlandırmak isterim ama inaslık bunun icin yeterli guce sahip değil
Oynamak istediğiniz başka bir rol var mı?
Evet tabi ki Selmanı Farisi ve İran şahı Kırı oynamak isterim
HzYusuf dizisi icin sacınızı uzattığınızı duyduk?
Evet doğru 8 ay boyunca sacımı uzattım Dizideki sac ve sakal da bana aittir
Sizin icin en unutulmaz sahne hangisiydi?
Cekilen cile ve uzun yıllardan sonra HzYusuf (as) babasıyla kavuşma sahnesi muhteşem oldu
Her oyuncu unlu olmak ister,sizin de boyle bir isteğiniz var mı?
Tabi ki ona ne şuphe bende bir aktor olarak bunu istiyorum ama Hollywood bizden cok uzak
En sevdiğiniz aktor hangisi?
Dom De Luis Ve leonarda Di Caprio
Evlenmeyi planlıyor musunuz?
Ben aşık olmadan evlenmek istemiyorum,ben aşık olmak istiyorum
29 yaşındasın bugune kadar aşık olmadın mı?
Bizim işimizde aşık olmak cok zordur
Duyduğumuza gore İranda evlenmek cok zormuş,cunku buyuk miktarda başlık parası talep ediliyormuş belki siz bu parayı biriktirememişsinizdir?
(Guluyor) hayır ben aktorum bana kolaylık gosterirler
Bana niye evlenmek istediğimi soruyorlar?Daha gencsin bi 10 yıl daha zamanın var diyorlar
Aldığınız maaş sizin icin yeterli mi?
Evet tabi
7 yıl once sizi kimse tanımıyordu şimdi ise butun musluman ulkeleri tanıyor şohret hastalığına tutuldunuz mu?
Tabi ki şohet olmanın da bazı kotu tarafları var az da olsa şohret hastalığına tutuldumBana gore unlu insanlar biraz gosterişlli olmalıdırCok sade olursa bu bazı insanlar tarafından suistimal edilebilirBende genelde kotu insanlardan uzak durmaya calışırım
Sizin icin kotu insan kimdir?
Benim icin kotu insan Allaha,insanlara hayatta hic bir şeye karşı sevgi beslemeyen itikatsiz ve imansız insanlardır

Üst Alt