Son Konu

ne yapacagimi bilmiyorum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
selam arkadaslar

biriyle beraberim ve onu cok seviyorum 15sene oldu, bir sürü sorunlar atlatdik benim ailem karsi oldugu icin bakımlı sakli görüsdük
yanliz kafam cok karisik son zmnlarda
sevdigim adamin cok yalanlarini yakaladim cok derken mesela yilbasi gecesi evdeyim demisti bana sonradan facebook da arkadaslari resimler yüklemis halbuki o gece disarda oldugunu gördüm
bana yalan söylemesini gectim ona sordugumda sinirlendi üste cikmaya basladi ne fark eder sonucta gece 1230 da evdeydim dedi beni aglatdi bende daha fazla kirilmamak icin konuyu kapattim
futbol oynuyor kendisi yıllardır baslarda artik oynama demistim ona ilerde takimla tatile gidersiniz gitmeni istemiorum fln demisitm oda bana o zmnlar söz verdi oynayim ama gitmem tmm diye
kabul ettim bnde bu muhabbet 6ay önce oldu simdi ise takimi tatile gidcekmis oda bana diyorki bende gidcem ben deyince lakin bana laf vermisdin diye neymis düsünmüs mantiksiz gelmis ben ona saygi göstermiomusum, istedigi seylere fln filan
nolursa olsun, istersen beni terk et bu yüzden gidcem dedi!!
beni TEKRAR aglatdi 15sene beraberligi bitirmeyi göze aliyo bi tatil icin arkadaslariyla bisey demedim ben tekrar kendi kendime gözyasi döktüm onu kaybetmek istemedigim icin tmm git dedim lakin dolayisiyla benimde güvenim kalmadi ztn bana yalan söyledigi icin telefonunu elime alinca panik oluo ikide bir bak bak aradigni buldun mu diyo
beni en cokda yaralayan bi arkadaslariyla tatili bana tercih etmesi oldu

fakat bnu ona anlatamiyorum
sizce ne yapmaliyim cikmazdayim onun icin aileme yalan söylüyorum ben görüsmüyoruz artik diye
ne yapmaliyim bilmiyorum artik
cok aglatdi beni gecende arabada giderken adamin biri bana laf atmaya calisti ama ben farketmedim bile o görmüs bunu kabahatlisi bile ben oldum nerden taniyosun o adami dedi durdu dedim tanimiyorum ayrım etmedim bile kim o diye süpheli davrandi bilmem neymisim gibi davrandi yarı zoruma gitti benimde agladim ama umru bile olmadi en sonunda dedim adam gibi gidip sorsaydin ya kimsin diye sevdigine yüklenecegne adam gibisözüne cok sinirlendi in arabadan dedi bana ben inemedidm bilmiyorum neden ama inemedim iste ilerde ztn gittim ben büro e bisey demedim gittim beklemis beni 2 saat özür diledi fln

ama beni bikere aglatmis hazmedemiyorum
ne yapmaliyim bende ona resti cekip gitsem mio nasil beni terk etmeyi göze aldi :'( cok üzülüyorum ondan böyle ayriken de berabereken de ,,,

Üst Alt