Son Konu

ne yapsam? ne etsem? keza aci ceksin istiyorum hemde deli gibi seviyorum.

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Yaklasik 2 yil ciktiktan sonra onunla korkunc bir sekilde ayrildik Ayrildiktan daha sonra 11bucuk yil değin arkadas olarak devam ettik Ve eski sevgilim olan bu kisiligin bu surecte yapmadigi serefsizlik kalmadi Gozumun onunde baskalariyla cikti Beni sinir etmek icin bana anlatiyordu bir de ciktigi kisileri Daha Sonra bir gun asiri bir sekilde sarhos olarak beni aradi ve bana asik oldugunu soyledi benim neden onu kiskanmadigimi sordu Ben bu konusmayi o kadar ciddiye almasamda onun icin icten ice eriyordum eee basit degil arkadaslar kac yillik bir iliski ve deliler gibi asik oldugum kisi Bende onun bana yaptigi ona yapmak istedim baska birinden hoslandigimi soyledigim an bana demedigi laf kalmadi Bana cok agir hakaretler etti ve ben onunla bundan sonra yaklasik 34 ay hic konusmadim 100lerce kere ozur dilemesine ragmen kabul etmedim Her neyse sonra bir sekilde baştan konusmaya basladik ve nadiren bulusmaya basladik Yaklasik 2 ay sonrada cok buyuk bir tartışma ederek birbirimizin yuzune bakmaz olduk ancak ayni bolumlerdeydik ve surekli birbirimizi goruyorduk O gunden sonra yeniden onunla konusmak istemedim Inadimi surdurerek onu hic affetmedim sonradan yurt disina tasinmaya karar verdimGidecegimi ogrenince veda etmek istemis Beni aramisti bende nasil olsa gidiyorum artik diye actim telefonu Uzun uzun konustuk ama her zaman cok sinirliydim onunla konusurken ve cok sert ciktim sonucta italyaya tasindim sirf onun yuzunu yeniden gormiyim onu unutabiliyim diye bunu yaptim Fakat ne yaptiysam onu unutamadim benim gozumun icine baka baka baskalariyla cikmasina bana hakaretler etmesine ragmen onu hic unutamadim Cikmadan once en iyi arkadasimdi beni en iyi taniyan kisiydi ve onu cok ozluyorum Her sey bir yana ona hala deliler gibi asigim Fakat benim hissettiklerimin onun tarafindanda hissedilmesini istiyorum kalbinin kirilmasinin ne demek oldugunu ogrensin istiyorum Hic bir sebep yokken ayrilmamiza neden oldu yan bu konuda onun en yakin arkadaslari ona cok yardım oldu o ayri konu hicbiri cikmamizi istemedi basindan beri ve en sonunda bu sekilde bizi ayirmayi basardilar onunda ayni sekilde aci cekmesini istiyorum Fakat ayni zamanda da onu geri istiyorum ne yapmaliyim?? onu unutamiyorum

Üst Alt