Son Konu

Yilan hikayesi :)

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Iyi geceler arkadaslar direk birincil mesajimi buraya atmak azıcık boş olacak ola ki lakin aylardir icimde duran bu yarayi artik disa atmanin zamanini geldigim bir zamanda bu siteyle tanistim Simdi okuyacaginiz hikaye bazi yerlerinde size gülünç gelebilir bazilariniz okumaya bile layik görmeyebilir bazilariniz üzülüp yeniden bazilariniz ne salakmis veya diyebilirler Herkese saygim sonsuztur ama benimle düsüncelerini paylasmak isteyenlerden tek ricamdir gercekten sahsi düsüncelerini ortaya koymalaridir Neyse lafi uzatipta basinizi simdiden agritmayayayim

ilk önce kendimi tanitarak basliyayim olaya ben 19 yasinda Almanyada ikamet eden karadenizli bir hemserinizim Mütevazi bir sekilde artan daha cok futbol delisi kizlarla pekte isi olmayan biriydim 1516 yasima dek O zamanlarda keza biraz gece hayatina attigim ilk adimlardan hemde cevremin genislemesiyle kizlarla birincil tanismalarim oldu ondan sonradan daha cok kizlarla şımartma icin vakit geciren daha cok onlarla alay eden biri oldum 16 yasimdan daha sonra dahada acilarak baya pozitif iliskim oldu 18 yasima dek hic bir kiza hissi anlamda yakinlik hissetmeden daha cok eglenerek gecirdim zamanimi taki birgün o kizla tanisana değin Ilk tanistigimizda yeni bir av olarak gördügüm benle yasit bu genc kizla zamanla yakinlastik Önce arkadaslik sonradan beraber cikmamiz kendimi bi anda ona kaptirmam ve bir ay daha sonra süre isteyip benden ayrilmasi Ondan sonradan gecen 3 fena ay Birseyden şımartma alamadigim hickimseyle yakinlasmak istemedigim insanlardan uzak durdugum sikici bir üc ay Benle yine arkadas olmasi lakin bunu bastan istemem onuda üzmüstü Sonradan yilbasi gecesi ondan bir msj benim geri verdigim yanıt ve ansızın arkadasligimizin bastan baslamasi Iki ay zaman yine arkadas kaldiktan daha sonra birbirimize tekrar tamamen yaklasmamiz ve ondan sonra cok mutlu oldugumuz 4 aylik bir birliktelik bu birliktelik sürecinde cok kötü bir hastalik gecirdi Bana 80km uzakta oturmasina ragmen benim hikamet ettigim sehirde hastaneye yatirilmasi ve onun yatagi basinda gecirdigim 2 hafta Belkide kontrolü kaybettigim zamanda diyebiliriz
Neyse
Asil konu birgün kizin babasi ikimizin resmini yakaliyor bilgisayarda (6 ayin basinda oluyor bu olay) bunun üstüne kizi acayip bir sekilde baski altina alip benim ismimi cismimi ögrenip beni ariyor ve agzina geleni söylüyor ilk kez soka giren ben daha sonra kendimi toparlayip adamla yapici bir sekilde konusuyorum ve ona niyetimin önemli oldugunu eger isterlerse kizlarindan uzaktan duracagimi lakin en gec 2 yil daha sonra kizi allahin emriyle isteyecegimi söylüyorum Kizi birincil basta eve kapatiyorlar birkac gün daha sonra o beni ariyor ve birdaha beraber olamayacagimiz söyleyip kapatiyor Ve izdirab basliyor 8 ayda ailecek türkiyeye izine gidiyorlar (yan haberleri kiz arkadasindan aliyorum) kiz ölü gibi bir üc ay geciriyor ast bende ama o bana ulasmamak icin direniyor bende onun düsüncesine saygi duydugum icin ondan uzakta durmaya Sonra 10 ayda birtürlü yeniden birbirimizden ayri yapamadigimizi anliyoruz ve yeniden beraber oluyoruz O bana uzakta oldugu icin sadece 2 haftada bir bulusabiliyoruz telefonlarda artik pek sik olmuyor eskisi gibi Kavgalarimiz artiyor insan olarak cok degismis biri karsimda en büyük sirdasi oldugum kisi bana kendisi ailesiyle ilgili hicbirsey anlatmamaya calisiyor ben onun yaninda olmaya calisirken o bazen eskisi gibi yapici ara sıra ise bütün tersine cok kirici oluyor bazen vicdaninin el vermedigini söyleyip babasinin o olayi ögrendigi günki aglamasinin göz önüne geldigini söyleyip ayrilmamiz gerektigini söyleyip birkac gün sonradan yeniden bana geri dönüyor Tabi bu zaman diliminde ben cok lakin cok yipraniyorum o bitti dedigi günlerde nefes almakta zorlaniyorum patliycakmis gibi oluyorum askimdan vazgecemiyorum Simdi gecen hafta pazartesi kücük bir görüs ayriligi sonucu bana artik sende beni mutlu etmiyorsun sende onlara benzedin birdaha beni arama bu yanlis anlasilmalarida ortadan kaldiralim dedi4 gün baştan başa dayandim sonra onu tekrar aradim sadece nasilsin diye sordum ve iyiyim dedikten sonradan oldu kib iyi günler deyip kapattim Megersem o gün benimle konusmak istemis telefonumu bekliyormus ama ben o kadar yapinca cok üzülmüs Artik aramizda hicbir sekilde baglanti kalmadi daha 4 gün oldu biliyorum o beni cok seviyor su lahza bile belkide göz yasi döküyor ben onsuz kendimi cok kötü lakin cok kötü hissediyorum ne yapacagimi bilemiyorum Cok inatci biri bi kizarkadasina söylemesi ona karsi cok hafif davranmisim birazcık daha sert olsaymisim bazi seylerin daha baska olabilecegiymis (ben sinirlenince ürkerdi ilk beraberligimizin zamanlarinda) Olur Ya onu simdi arasam yine beraber oluruz ama ben icimde yeniden bir huzurla onunla beraber elde etmek istiyorum Gercekten onun hakkinda hicbir kötü düsüncem yok en büyük hayalim birgün onunla evlenmek lakin su an icin babasinin onu vermiyecegini hele bu olaydan daha sonra bana cok güç vereceginide biliyorum Herseyi göze aldim fakat ilk kez bu konuya bir care bulmam gerekiyor Arkadaslar iste burda görmüs gecirmis bu konular hakkinda bana yardim edebilecek arkadaslar ariyorum

Tekrar eskisi gibi olabilirmiyiz? Eskisi gibi degil baştan onun hic cekinmeden kucaklayabilecegi gelecekteki yaşam arkadasim diyebilecegi insan olabilirmiyim? Nasil yapmam gerekir ona ne sekilde davranmaliyim? Ne yapsam suc oluyor ben normalde asabi olmama ragmen onu üzmemek icin cok ince davraniyorum lakin olmuyor Yada bu sadece bir tutkumu bir baglanmami yada bir inatmi Artik ne düsünecegimi bilmiyorum hayatla ölümün arasinda ince bir cizgide gidiyorum ve bir sonuca varmam gerekiyor Bana tavsiyeleriniz ve yardimlariniz icin simdeden herkese tsk ederim Okuyanindanda okumayanindanda allah razi olsun

giderken arkadaslar almanyada oturdugumdan ayrıca klavye hemde biraz dil sorunu var Sizden hosgörüyle karsilamanizi rica ediyorum ve cok tsk ediyorum

Saygilarimla

Iyi geceler

Üst Alt